gittigidiyor

Korax iP PLUS HD V3 ve V3 maXX E2 ÖZEL SİSTEM 26/07/2017

sozcan39

Aktif Üye
Cevap: Korax iP PLUS HD V3 ve V3 maXX E2 ÖZEL SİSTEM

Sayın digimy,
Verdiğin linkteki yazılımı yükledim. Cihazda 08.05.207 tarihli 2043 versiyonlu yazılım yüklü idi. Bu yazılımla 02.05.2017 tarihli 2040 versiyon oldu. Bu iki versiyon arasında bir fark var mı?
Saygılarımla.

MYPaT

Vip Üye

sozcan39

Aktif Üye

Sayın MYPat,
İlgin için size teşekkür ederim. Sayın memoli Bey'e ve Sayın digimy Bey'e teşekkür ederim. Bu konunun birinci mesajda verilen ikinci sıradaki http://satcafesi.net/forum/attachmen...-w3-e2-2043rar

Orijinal Linki satcafesi.net: http://satcafesi.net/forum/korax-ip...3-ve-v3-maxx-e2-ozel-sistem-5.html#post220928 2043 yazılımını kurdum.
Bu yazılımdaki açılış resmi bana göre hoş olmamış. Bu açılış resmini değiştirebilir misiniz?
Orijinal yazılımda Astra 19 uydusunda Canal France frekanslarında ( 16 frekans ) yayın bulmuyordu. Astra uydusunu tekrar taratacağım. Sonucu yazarım.
Saygılarımla.

sozcan39

Aktif Üye

Sayın MYPaT Bey, Sayın memoli1478 Bey, Sayın digimy Bey,
Yardımlarınız ve açıklamalarınız sayesinde cihaza 11.05.2017 tarihli 2043 versiyonlu yazılımı USB bellek ile yükledim. Bu yazılımdaki açılış resmini orijinal resim ile veya başka bir resim ( çiçek resimleri veya manzara resimleri ) ile değiştirilebilir mi?
Astra 19 uydusunu şimdi tekrar tarattım. Cihazda Astra uydusu ile ilgili 120 adet frekans var. Bu frekansları uydu sitelerindeki frekanslarla karşılaştırdım. Astra uydusu ile ilgili bütün frekanslar yüklü. Cihaz 717 adet Tv yayını buldu. Canal France frekanslarındaki ( 16 frekans ) yayınları bulmuyor. Bu frekanslarda sinyal yok. Kullandığım diğer iki cihaz ( Goldmaster 1040 HD ve Hitech Matrix Gold ) ise Astra uydusunda 960 Tv yayını buluyor. Bu konuyu Korax Firma yetkilisine telefon ile de bildirdim. Umarım yeni yazılımda bu durum düzeltilir.
Yaşadığım Yer: Kırklareli İli, Lüleburgaz İlçesi. Kullandığım Uydu Anten Çapı: 85 cm.
Saygılarımla.

Son düzenleme:

memoli1478

Administrator

Yeni kategoriler eklenmistir guncellemeler yapiliyor

yasargullu

Aktif Üye

s.a memoli usta güncel spor, animasyon vede belgesel sinema içeriklerini artırırsanız çok seviniriz. hele x ream code ip tv vb bölümler sürekli auto güncellenirse harika olur. saygılar.

sozcan39

Aktif Üye

Yeni kategoriler eklenmistir guncellemeler yapiliyor

Sayın memoli1478,
Emeğiniz ve paylaşımlarınız için çok teşekkür ederim.
Sizin, Sayın MYPaT Bey ve Sayın digimy Bey'in emekleri ve paylaşımları ile cihaz gerçekten çok kullanışlı bir hale gelmektedir.
Bu konunun 1. mesajında paylaştığınız yazılımdaki maske resmini değiştirme imkanı var mıdır acaba? Bu resim yerine güzel çiçek ve manzara resimleri veya cihazın orijinal resmini koyabilir misiniz?
Radyo resminde de siyah bir ekran var. Bu resim yerine güzel bir çiçek veya manzara resmi konulabilir mi?
Cihazla ilgili olarak 44. mesajımda Astra 19 uydusuyla ilgili belirttiğim sorun yazılımla giderilebilir mi?
Saygılarımla.

MYPaT

Vip Üye

Sayın memoli1478,
Emeğiniz ve paylaşımlarınız için çok teşekkür ederim.
Sizin, Sayın MYPaT Bey ve Sayın digimy Bey'in emekleri ve paylaşımları ile cihaz gerçekten çok kullanışlı bir hale gelmektedir.
Bu konunun 1. mesajında paylaştığınız yazılımdaki maske resmini değiştirme imkanı var mıdır acaba? Bu resim yerine güzel çiçek ve manzara resimleri veya cihazın orijinal resmini koyabilir misiniz?
Radyo resminde de siyah bir ekran var. Bu resim yerine güzel bir çiçek veya manzara resmi konulabilir mi?
Cihazla ilgili olarak 44. mesajımda Astra 19 uydusuyla ilgili belirttiğim sorun yazılımla giderilebilir mi?
Saygılarımla.

:)
Onu memoli arkadaşımız yapabilir.
radyodada sadece ses var dolayısıyla ekran siyah yayında görüntü olmadığı için siyah olur.
astrayla alakalı bilgileri var yazılım eli kulağında.
çok süper bir yazılım olacak.

sozcan39

Aktif Üye

:)
Onu memoli arkadaşımız yapabilir.
radyodada sadece ses var dolayısıyla ekran siyah yayında görüntü olmadığı için siyah olur.
astrayla alakalı bilgileri var yazılım eli kulağında.
çok süper bir yazılım olacak.

Sayın MyPaT,
Size, Sayın memoli Bey'e ve Sayın digimy Bey'e açıklamalarınız ve emekleriniz için teşekkür ederim.
Yeni yazılım umarım benim Astra 19 ile ilgili sorunumu çözer.
Saygılarımla.

sozcan39

Aktif Üye

Sayın memoi1478 Bey,
Günaydın. İyi günler dilerim.
Açılış resmi değiştirilmiş yazılımı hazırladınız mı acaba? Yayınlarsanız memnun olurum.
Saygılarımla.

memoli1478

Administrator

yazılım hazır orginal resim uzerine kurdum test edersin artık özelden atıyorum

sozcan39

Aktif Üye

yazılım hazır orginal resim uzerine kurdum test edersin artık özelden atıyorum

Sayın memoli1478 Bey,
İlgin, emeğin ve paylaşımın için çok teşekkür ederim.
Özelden gönderdiğin yazılımı indirdim. Şimdi cihaza yükleyeceğim. Sonucu yazacağım.
Saygılarımla.

sozcan39

Aktif Üye

Sayın memoli1478 Bey,
Yazılımı cihaza yükledim. Açılış resmi orijinal resim olmuş.
İpTv Uygularında +TV bölümünde 19 adet katagori var.
WebTv Uygulamalarında 2 katagori var.
İpTv bölümünde hiç katagori yok. Cihazı aldığım yer 1 hafta süreli İpTv hediye etmişti Süresi dolmuştu. Acaba buraya güncelleme yapılabilir mi?
FreeTv bölümünde 55 katagori var. Yükleniyor diyor. Fakat katagoriler boş görünüyor. Bu katagorileri nasıl aktif edebilirim?
Vod bölümünde 313 adet görünüyor. Sizin önceki mesajlarınızda bahsettiğiniz yüklemeleri nasıl yapacağım? Açıklayabilir misin?
Emeğin ve paylaşımın için çok teşekkür ederim.
Saygılarımla.

Son düzenleme:

yasargullu

Aktif Üye

Yeni bir yazılım varsa buradan paylaşırsanız bizde yükleyelim arkadaşlar. başta memoli olmak üzere tüm ustalara saygılar.

memoli1478

Administrator

yazılım yeni değil sadece açılış resmi orginal yapıldı

memoli1478

Administrator

Sayın memoli1478 Bey,
Yazılımı cihaza yükledim. Açılış resmi orijinal resim olmuş.
İpTv Uygularında +TV bölümünde 19 adet katagori var.
WebTv Uygulamalarında 2 katagori var.
İpTv bölümünde hiç katagori yok. Cihazı aldığım yer 1 hafta süreli İpTv hediye etmişti Süresi dolmuştu. Acaba buraya güncelleme yapılabilir mi?
FreeTv bölümünde 55 katagori var. Yükleniyor diyor. Fakat katagoriler boş görünüyor. Bu katagorileri nasıl aktif edebilirim?
Vod bölümünde 313 adet görünüyor. Sizin önceki mesajlarınızda bahsettiğiniz yüklemeleri nasıl yapacağım? Açıklayabilir misin?
Emeğin ve paylaşımın için çok teşekkür ederim.
Saygılarımla.
bahsettiğim kategoriler free iptv bölümündedir

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.