gittigidiyor

KORAX iP PLUS HD V3 ve V3 maXX YENİ ÜRÜN!!!

cafeer

Aktif Üye
Cevap: Korax IP PLUS HD V3

İnternet uygulamalarıda güzel. Yakında you tube tanıtım videosunuda yapıp paylaşacağım. Teşekkürler.

Sayın MYPaT arkadaşım yeni çıkan ürün ama açıklamalar yetersiz uydu alıcının kutu resmini çekip yüklemişsiniz oda Türkçe değil bu uydu alıcının kaç kanal kapasitesi var bu yeni nesil işlemci (4 çekirdekli )dediğiniz nedir ismi yokmu bu işlemcinin hızı ve görüntü kalitesi nedir ben şahsen Atalanta box kullanıyorum harika görüntü kaç yıllık makina değiştirmeyi düşünüyorum ama bundan evvelki korax uydu alıcı görüntüleri pek kaliteli değil video paylaşacağım demişsin kaç gün geçmiş paylaşmamışsın sizden bu uydu alıcıya ait detaylı bir tanıtım videosu bekliyoruz ama en kısa zamanda bekliyoruz vede detaylı ürün açıklaması kolay gelsin...

MYPaT

Vip Üye
Cevap: Korax IP PLUS HD V3

Sayın MYPaT arkadaşım yeni çıkan ürün ama açıklamalar yetersiz uydu alıcının kutu resmini çekip yüklemişsiniz oda Türkçe değil bu uydu alıcının kaç kanal kapasitesi var bu yeni nesil işlemci (4 çekirdekli )dediğiniz nedir ismi yokmu bu işlemcinin hızı ve görüntü kalitesi nedir ben şahsen Atalanta box kullanıyorum harika görüntü kaç yıllık makina değiştirmeyi düşünüyorum ama bundan evvelki korax uydu alıcı görüntüleri pek kaliteli değil video paylaşacağım demişsin kaç gün geçmiş paylaşmamışsın sizden bu uydu alıcıya ait detaylı bir tanıtım videosu bekliyoruz ama en kısa zamanda bekliyoruz vede detaylı ürün açıklaması kolay gelsin...

En kısa zamanda diyebilirim işler gerçekten çok yoğun bu mesajı dahi otobüs te eve giderken yazıyorum.

memoli1478

Administrator
Cevap: Korax IP PLUS HD V3 YENİ ÜRÜN!!!

yeni e2 iptv özel sistemli yazılımlar bu hafta eklenecektir

MYPaT

Vip Üye
Cevap: Korax IP PLUS HD V3 YENİ ÜRÜN!!!

birinci sayfa güncellendi

MYPaT

Vip Üye
Cevap: KORAX iP PLUS HD V3 YENİ ÜRÜN!!!

birinci sayfa güncellendi

tarku

Aktif Üye
Cevap: KORAX iP PLUS HD V3 YENİ ÜRÜN!!!

mypat ustam selamlar.cihazın youtube tanıtım videosunu yakın zamanda yayınlamanızı rica edriz.

cem26

Aktif Üye
sayın ustalar,bu cihaz usb den m3u formatına ıp tv yuklenebiliyormu? yuklenmiyorsa hangi formatta vede dosyasını en hızlı nasıl yapabilirm yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

MYPaT

Vip Üye
sayın ustalar,bu cihaz usb den m3u formatına ıp tv yuklenebiliyormu? yuklenmiyorsa hangi formatta vede dosyasını en hızlı nasıl yapabilirm yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

uzantisi txt
ici de kanal adi,url sekklinde olacak
webtv kismindan ekleniyor m3u mevzusuda buyuk ihtimalle yakinda olacak adamlara soyledik ugrasiyorlar

cem26

Aktif Üye
uzantisi txt
ici de kanal adi,url sekklinde olacak
webtv kismindan ekleniyor m3u mevzusuda buyuk ihtimalle yakinda olacak adamlara soyledik ugrasiyorlar

mypat usta dediğiniz gibi yaptım ama, dosya biçimi okunamadı hatası verdi. Acaba nerde hata yapmış olabilirim.bir örnek paylaşabilirmisiniz?

MYPaT

Vip Üye
mypat usta dediğiniz gibi yaptım ama, dosya biçimi okunamadı hatası verdi. Acaba nerde hata yapmış olabilirim.bir örnek paylaşabilirmisiniz?
bilgisayarda masaustune mouse ile gelin mouse un uzerindeki sag tusa basin
cikan menude yeni kismina ilerleyin ordan yeni metin belgesini secin dosya ismini tvlist.txt yapin
dosyanin icine girin
ilk satir ve sonrasi kanal sirasina gore soyle olacak

showtv,http://dkajshdkjashkjh.m3u8

gibi alt alta dizin usb ye atin cihaza baglayin webtv ye girin orda usblisti secin atin

memoli1478

Administrator
cihaza yeni eklemeler yeni özellikler eklenecektirr
xtream codes depo kategoriye eklenmiştir
oradaki istediğiniz kodu alarak cihaza girebilirsiniz

sozcan39

Aktif Üye
cihaza yeni eklemeler yeni özellikler eklenecektirr
xtream codes depo kategoriye eklenmiştir
oradaki istediğiniz kodu alarak cihaza girebilirsiniz

Sayın memoli1487,
Xtream Codes Depo hangi katooriye eklendi? Cihazda bulamadım? Xtream Codes Depo ile ilgili açıklama yapabilir misiniz?
Emeğin ve paylaşımların için teşekkür ederim.
Saygılarımla.

memoli1478

Administrator
free iptv bölümüne eklendi yeni menü sürpriz yazılımlar yolda bu cihazın fiyatını 4 de katlıyacam beklemede kalın

sozcan39

Aktif Üye
free iptv bölümüne eklendi yeni menü sürpriz yazılımlar yolda bu cihazın fiyatını 4 de katlıyacam beklemede kalın

Sayın memoli1478 Bey,
Cihaz şu anda açık. Fakat Free İpTv bölümünde Extream İpTv Codes katagorisi görünmüyor? İpTv bölümünde 30 adet katagori var. FreeTv bölümünde 69 katagori var.

memoli1478

Administrator
hangi yazılım yüklü??
server deposuna 500 adet bitiş tarihi 2020 server eklenmiştir

sozcan39

Aktif Üye
hangi yazılım yüklü??
server deposuna 500 adet bitiş tarihi 2020 server eklenmiştir

Sayın memoli1478 Bey,
Cihazda sizin paylaştığınız yazılımı yüklemiştim. Yazılımdaki açılış resmindeki maske resmi hoşuma gitmediği için orijinal yazılıma dönmüştüm. Cihazda şu anda 2043 yazılımı yüklü.
Saygılarımla.

memoli1478

Administrator
eklemeler beni verdiğim yazılıma yapılmaktadır açılış resmi tekrar düzenlenip eklenecektir

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.