gittigidiyor

Moonstar DSR 9900 HD Mini HDMI

orkunyasaroglu

Aktif Üye
Moonstar DSR 9900 HD Mini HDMI uydu alıcısı emu key aktif etme, kanal düzenleme programlar ve diğer yazılımlarını bilen arkadşlar yardımlarınızı bekliyorum

memoli1478

Yönetici
Administrator
şunu denermisin cod aktif kodu 9878 tuşla ekranda code enable belirecek kaybolacak

şifreli kanaldayken kumandanın sağaltta repeat tuşuna bas(şifreli kanalda değilken key menü karşına çıkmaz)

ekranda şifre bölümü çıkacak ok tuşlayarak değiştirmek istediğin keyleri değiştir tamamde okeyle çık açılması lazım

orkunyasaroglu

Aktif Üye
9878 yaptım kanaldayken geçersiz kanal yazısı çıktı sadece. 9878 denedim daha önce olmadı yine

memoli1478

Yönetici
Administrator
cihaza yazılım atabilirmisin

memoli1478

Yönetici
Administrator
bu kodu dene bakalım 9565

orkunyasaroglu

Aktif Üye
normalde key aktif edebilsem sistem ayarları bölümünde usb den key yükle bölümü açılması lazım ama aktif edemediğim için çıkmıyor

orkunyasaroglu

Aktif Üye
vermiş olduğunuz yazılımı yükledim cihazı kapatıp açtım kumandadan herhangibir kanal üzerinde 9565 ile 9878 kodlarını denedim. şifreli kanala geldim repeat tuşuna bastım. yine olmadı. ayrıca sistem ayarlarında usb den key yükle bölümüde yok şuan

orkunyasaroglu

Aktif Üye
yazlımı yükledim verdiğiniz. diğer işlemleri aynen tekrarladım ama sonuç değişmedi.

memoli1478

Yönetici
Administrator
her yazılımın key açma kodu farklı olabilir sen sana verdiğim linkteki yazılımı at içinde nasıl açacağın yazıyor ok kolay gelsin

orkunyasaroglu

Aktif Üye
konuda işlemleri harfiyen uyguluyorum ama malesef olmuyor. size teşekkür ederim zaman ayrdığınız için.başka bir arkadaş var mı yardım edebilecek bu cihazı daha önce gören kullanan yada satışını tamirini yapmış

hurzati

Aktif Üye
9565 i biss şifreli kana üzerinde kanal şifreliyken tuşlayacaksınız.şu anda biss şifreli bir kanal sanırım yok. türksatta ntv şifreye girince 9565 tuşlayın.

hurzati

Aktif Üye
türksatta ''idman tv azerbaycan'' kanalı şuan biss şifreli ve voleybol maçı var.ı.bu kanal üzerinde 9565 tuşlayın.

orkunyasaroglu

Aktif Üye
idman tv üzerinde 9565 yaptım kumandadan. sorunum bu değil arkadaşlar. usb üzerinden key yüklemesi yapılmıyor. sistem ayarları bölümüne gelindiğinde usb den ky yğkle diye bir bölüm olması lazım. ama aktif etemediğim için flaş belleğe attığım key dosyasını yükleyemiyorum bu yüzden.

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.