gittigidiyor

MWC 2016: LG G5 resmen duyuruldu

mehmetkarahanlı

Aktif Üye
569183564693400279.jpg

LG'nin yeni amiral gemisi sonunda ortaya çıktı.

[FONT=pt_sans]TeknoKulis ekibi olarak İspanya'nın Barcelona kentinde düzenlenen Mobile World Congress 2016'ya katıldık. Tabii ki MWC 2016 kapsamında düzenlenen LG'nin basın toplantısındaki yerimize de aldık. Aylardır hakkında çok fazla spekülasyon dönen LG G5 sonunda resmiyete kavuştu.
Telefon önceki modellere göre biraz daha farklı olan tasarımıyla dikkat çekiyor. Özellikle de çıkartılabilir pil çözümüyle. Bununla birlikte ekran biraz daha ufalmış ve arka kısım biraz daha değişmiş. LG G5'te çift kamera ve USB Type-C portu var.Telefonun özellikleri şu şekilde:
Boyutlar: 149.4 x 73.9 x 7.7mm
Ağırlık: 159 gram
Sistemçipi: Qualcomm Snapdragon 820 işlemci
Ekran: 5.3 inç Quad HD IPS Quantum Display - 2560x1440 çözünürlük ve 554 ppi değerinde
RAM: 4 GB LPDDR4
Depolama alanı: 32 GB dahili depolama ve 2 TB'a kadar microSD desteği
Kamera: Arka tarafta çift kamera. Bir tanesi 16, diğeri de geniş açılı 8 MP kamera, 8 MP ön kamera
Pil: 2,800 mAh çıkarılabilir pil
İşletim sistemi: Android 6.0 Marshmallow işletim sistemi
Bağlantılar: LTE / 3G / 2G, Wi-Fi 802.11 a, b, g, n, ac / USB Type-C / NFC / Bluetooth 4.2
Renk: Gümüş, titan, altın ve pembe
Gelişmeler oldukça sizlere aktarmaya devam edeceğiz.
569544262125.jpg
[/FONT]

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.