gittigidiyor

OptiFlasher Enigma2 ile kurtarma yazılımı.

sahin

Aktif Üye
Web sitesi
meettomy.site
sayın coolmeen kardeşim bu link sanırım çökmüş sizden ricam bu efsane programın linkini yenilerseniz süper olur çünki çöken dm cihazların kurtarılmasında 1 numara bir program şimdilik ihtiyacım yok ama her hangi arkadaşa lazım olabilir. selamlar-sagılar dost.

http://satcafesi.net/forum/attachme...yazilimi-dreambox-optiflasher-pro-e2-v200crar

üstadım 1.sayfadaki link sağlam benim ricam
OptiFlasher v2.0.0.4
http://satcafesi.net/forum/redirect...DreamBox-OptiFlasher-Pro-E2-v2.0.0.4.rar.html bu link içindi. alaknıza teşekkürler kardeşim.saygılar. (1.sayfa 5.mesajdaki link kardeş çünki ferrari imajlar anbak bu linkle kurtuluyor.)

Son düzenleme:

sahin

Aktif Üye
Web sitesi
meettomy.site
sayın coolmeen üstadım ne olur imdadıma yetiş cihaz sanırım yanlış imaj attım NO CA FOUND da kaldı optiflasher ile uğraşıyorum her zaman yaptığımı yapamıyorum sizin verdiğiniz son versiyonla deniyorum her şey normal do job deyip cihazı açıyorum ama yükleme yok öylece kalıyor. port ayarı sadece port 1 oluyor bir türlü değiştiremedim.lütfen yardım.saygılar.

sahin

Aktif Üye
Web sitesi
meettomy.site
kardeşim öncelikle teşekkürler ediyorum alakana. indirdim sorun aynı. şöyleki bütün işlemleri sırası ile yapıyorum port kısmında com 1 den başka gelmiyor com 1 yapıyorum LD3 Ferrari ok NO CA FOUND Ferrari ssl87 ok DO JOB deyip cihazı açıyorum hiç bir tepki yok yani yüklemeye geçmiyor. programın altında yanip sönen STATUS:OPTEFLASHER KEY NOT RECESTERED bir yazı var acaba ücretli falanmı oldu inan ne yapacağımı şaşırdım.rahatsız ettiğim için özür dilerim müsait olduğunda görüşelim.iyi akşamlar dost

coolmeen

Vip Üye
Abi estagfurullah ne demek.Abi mobilden yaziyorum birde dreamup ile dene.
Optiflasheri acip kurmadim denemedim.O yuzden kesin birsey diyemeyecegim.
Abi ancak yarin is yerinden arastirip sana yardimci olabilirim.
Gecmis olsun..

sahin

Aktif Üye
Web sitesi
meettomy.site
çok sağol kardeşim dreamup la deneme şansım yok çünki rs232 girişi yok sadece servis kablo girişi var. neyse müsait olduğunda konuyu bir incelersen sevinirim.ben telefonumu özelden size yazdım uygun görürseniz sizde yazın ben emekliyim devamlı evdeyim yardımınızı bekliyeceğim.şayet hiç bir şekilde yapamazsak sizin oralarda cihazı kurtarabilirmiyiz acaba inan öğleden buyana beynim şişti. teşekkürler.saygılar.

sahin

Aktif Üye
Web sitesi
meettomy.site
sayın coolmeen üstadım sorunu maalesef halledemedim.lütfen akşam falan müsait olunca bana dönerseniz çok memnun olurum.saygılar.

coolmeen

Vip Üye
Abi rs232 olmadan olmadan cozmek mumkun degil.Yada sim2 cihazlarda var,arka tarafta flashup butonu.Ona basiyorsun ve cihaz ip aliyor ve normal web uzerinden uygun imai yukluyorsun/
Ama ferrarilerde bu buton yok sanirim.
RS232 to USB kablo bulman lazim.Tabi oda laptopa uygun dizilim olacak vs vs.Istersen yilbasindan sonra gonder benim isyerine,bilgi islemde kablo vs gerekli malzeme var.Duzeltip gonderirim.Ama tabi dedigim gibi yilbasndan once yapamam.Yil sonu oldugu icin islerimiz cok.
Yilbasindan sonra olur.Birde yaninda calisan bi USB gonder.4gb.Mmmboot kurayim cihazina Bundan sonra 800SE sim2 ve sim3 cihazlarin imajlarinida direk mmboota yukleyip coklu imaj kullanirsin.Ayni anda 12+flash tiolam 13 imaj kullnirsin.
Ama dedigim gibi abi,yilbasindan sonra.
Gecmis olsun abi,

sahin

Aktif Üye
Web sitesi
meettomy.site
çok teşekkür ederim kardeşim yine imdadıma yetiştin allah yardımcın olsun.selamlar-saygılar dost.

coolmeen

Vip Üye
Dreamboxlarda rs232 giris yeri yok.Sdece USB girisi var/Bu yuzden cevirici kabli lazim.RS232 TO USB lazim.Bu olmadan olmuyor.!!
Yoksa rs232 yi tak,cihazin simine gore ssl dosyasini dreamup ile yukle .Islem tamam ama kablo olmadan olmuyor

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.