gittigidiyor

redline HD PLUS yeni nesil cihaz yazılımları

memoli1478

Yönetici
Administrator
buradan verilecektir redlinenin çıkardığı yeni cihazları foto ve tüm bilgileri bende
zaman bulursam birazdan ekleyecem

habib723

Aktif Üye
Az evvel resmi sitelerinden baktım normal ts7500 hdlerde de TKGS özelliği gördüm muhtemelen tkgs yazılımını bu cihazlarada verecektir. benim anlamadığım şey diğer cihazlardan ne farkı var şuan için...

bundan sonraki yazılımlarında muhtemelen tkgs yi de ekliceklerdir. kanal arama kısmına....

2 hafta öncesinde Redline şirketini aramıştım. bana bazı personellerinin yanılmıyorsam chine mi güney koreyemi gittiklerini yazılım üzerinde çalıştıklarını yeni yazılımların cıkacagını söylemişlerdi.... bende şu istekten bulunmuştum.. kanal arama kısmında arama türünde sadecetv sadece radyo ya da sadece hd sd arama seceneklerinin olmasını istemiştim. ayrıca kanalları düzenleme kısmında silme tuşunda tp silmeninde eklenilmesini istemiştim bakalım buna ne denli ilgi gösterecekler...

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.