gittigidiyor

Redline TS 180 HD Plus yayın ağır çekime giriyor, yavaşlıyor

parkua

Aktif Üye
Merhaba,

Redline TS 180 HD Plus cihaz sahibiyim.

Uydu yayınlarını izlerken bazen görüntü yavaşlıyor, yayın sanki ağır çekimde gibi ilerliyor. Kanal değiştirince veya bir dakika sonra kendiliğinden düzeliyor. Hem HD hem de SD kanallarda oluyor.

Yayının yavaşlaması sorununu V12.61 sürümünde farketmiştim, düzelmesi amacıyla son çıkan V15.61 yazılımını yükledim.

Ancak V15.61 cihazın içine ediyor, yayının yavaşlama problemi çok daha kötü bir şekilde neredeyse 2-3 dakikada bir oluyor, böyle kullanılamaz. Tekrar 12.61 sürümüne döndüm, en azından bu sürümde yavaşlama problemini yarım saatte bir falan yapıyor ve 45 saniye kadar sürüp kendiliğinden düzeliyor.

Özetle cihaz V12.61 sürümüyle kullanılabilir, son sürüme bulaşmayın. Redline cihazlara da bulaşmayın.

aydin22

Aktif Üye
ustam ben yeni yazilimi yükledim wifi interneti tanimiyor 16.08 yazilimi bunun bir caresi yokmu

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Vip Üye
Elektronik Teknisyeni
Aktif Üye
Yasaklı Kullanıcı
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com
merhaba önce cihazı fabrika ayarlarına getirin ardından rom kurtarma yazılımı yükleyin daha sonra fabrika ayarlarına yenien dönüp güncel yazılımı yükleyin
sorun düzeleceğinden eminim saygılarımla kolay gelsin...

aydin22

Aktif Üye
merhaba önce cihazı fabrika ayarlarına getirin ardından rom kurtarma yazılımı yükleyin daha sonra fabrika ayarlarına yenien dönüp güncel yazılımı yükleyin
sorun düzeleceğinden eminim saygılarımla kolay gelsin...

ustam wifi interneti taniyacakmi ondan sonra

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Vip Üye
Elektronik Teknisyeni
Aktif Üye
Yasaklı Kullanıcı
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com
wifi tanır fakat ağbağlantısı yapamazsa modem arayüzüne girip kablosuz ağ güvenliğini wpaps2 olan ayarı wpa olarak ayarlayın...

aydin22

Aktif Üye
ne yabdimsa olmada yazilimda hata var gine bu yazilima döndüm 15.61 Bunda bir sorun yok wifi interneti taniyor

tiger1

Aktif Üye
aydin usta yazilim buyuk ihtimal test yazilimidir sen hangisi stabilse onu kullan bence bosa cihaza yuklenme islemciyi yakarsin

aydin22

Aktif Üye
son iki yazilimda wifi interneti tanimiyor ben bu yazilimi kulaniyorum v15.61

cevo35

Aktif Üye
selam bendede wıfı kablosuz calısmıyor.bırde atvsporda sık sık takılmalar oluyor.amtenle bır alakası yok kabloyu cıkarıp baska antene taktım sonuc aynı.cıhazım ts 1000.versıyon 3706.sanırım yazılımsal

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.