gittigidiyor

redline ts serisi usb den iptv yükleme oluyormu

murat53

Aktif Üye
redline ts serisi usb den iptv yükleme oluyormu

karantinab

Aktif Üye
pcye metin belgesi oluştur adını tvlist yap belgeyi aç kanal adı boşluk ıp adresi şeklinde kaydet. (örn: kanalz ahmet.com.8080) flash belleğe at flash bellekte başka bişey olmasın. daha sonra iptvyi aç kırmızı tuşla yeni listeni kaydetmiş olursun kolay gelsin..

erlig

Aktif Üye
usta bende tvlist yazıp yeni metin belgesini flaş diske attım sonra usbyi cihaza taktım ip tv ye gelip kanalları kaydettim ama kaydettigim kanalların kodları görünüyodu kanal isimleri gözükmüyo bunun sebebi ne bide usbden attıgım kanalın üzreni gelip tıkladıgımda kanal oynamıyo ve uydu kendiliğinden kapanıp acılıyodu acaba bu neden oluyo bilgi verirseniz sevinirim .

Son düzenleme:

habib723

Aktif Üye
usta bende tvlist yazıp yeni metin belgesini flaş diske attım sonra usbyi cihaza taktım ip tv ye gelip kanalları kaydettim ama kaydettigim kanalların kodları görünüyodu kanal isimleri gözükmüyo bunun sebebi ne bide usbden attıgım kanalın üzreni gelip tıkladıgımda kanal oynamıyo ve uydu kendiliğinden kapanıp acılıyodu acaba bu neden oluyo bilgi verirseniz sevinirim .

neden oluyor biliyor musun kardeşim.... kanal adı boşluk ve ip adresini yaz diyoruz ama detaylı olarak ta acıklayacak olursak .... özellikle şuna dikkat et... kanal adı yazarsan mesela örnek veriyorm (movie goldtv http:/ 192.168.1.99 ) yapıp kaydedersen o zaman makina kapanır neden dersen şundan ötürü kanal adı yazarken arkadaşım boşluk bırakmamaya özen gösterelim yani örnek verecek olursak gene kanal adını şu şekilde yap
(moviegoldtv http://192.168.1.99) şeklinde olsun ya da kanalların adı net gözükmez böyle dersen şu şekilde yapabilirsin (movie_gold_tv http:/ 192.168.1.99) bu şekilde dene bakalım düzelir mi muhtemlen düzelir inşallah Saygılarımla

canercan

Aktif Üye
ustam peki bu kanalların adreslerini
nerden buluyoz

habib723

Aktif Üye
ustam peki bu kanalların adreslerini
nerden buluyoz

forumda bir konu açılmıştı sanırım orada verilmişti... konulrı gez iptv adreslerini bulduklrını tvlist dite text dosyasında düzenle receivere at cok fzla iptv adresleri var rahat bulursun..

erlig23

Aktif Üye
usta senin dediğin aynısını yaptım ama ip tv ye kaydetdiyorum ama iptv acmıyor hatalı diyor ama iptvyi aktif ettim bunun sebebi ne bide ip tvye kaydettigim kanalı acıcınca cihaz kendiliğinden reset atıyor bunun sebebi ne bide ustam bana özelden oyanayan ip tv kana listesi ve kodlarını yollarsan çok sevinirim

Son düzenleme:

canercan

Aktif Üye
ben yapamadım tv listesini düzenliyorum cihaza takıyorum yok ıp tv felan gözükmüyor elle giriyorum o da çok zaman alıyor

kandogu

Aktif Üye
ip tv yı cıhazımda nasıl kuruyorum ya da ayarlıyorum bana yardımcı olursanız cok sevınırım cıhazım redlıne ts 7500 hd

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.