gittigidiyor

Redline ts3000 dönüşüm

ali aslan

Aktif Üye
ts 3000 serisi dönüşümleri geand samsat tiğer istar hayırlı olsun eklenecek yazılımlar test ediyoruz...

Ekli dosyalar

• ts3000 dönüşümrar ali.rar
    6.3 MB · Görüntüleme: 213
Son düzenleme:

dertli36

Aktif Üye
başarılar ali hocam t7500 içinde beklemedeyiz

satcafe1981

Aktif Üye
ts 3000 serisi dönüşümleri geand samsat tiğer istar hayırlı olsun eklenecek yazılımlar test ediyoruz...
Merhaba arkadaşlar biraz önce ts3000 hd cihazımı tiger z 450 ye çevirdim ve bunu sizlerle paylaşmak istedim.Nasıl yapıldığını anlatmak isterim.Öncelikle gereksinimlerimiz

1- İşletim sistemi ( xp yada win 7)
2- Bir adet rs 232 kablo
3- Masa üstü pc laptopta olmuyor ( laptopta rs232 to usb 2.0 kablosu yemiyor)

Şimdi bunlar tamamsa yazılımı atmaya geçebiliriz

Yazılım gereksinimleri
1- Loader ve yazılım aşağıdaki linke tıklayı dosyayı masaüstüne indiriniz.
2-Rar dosyası içindeki dosyayı masaüstüne çıkarınız sonra r232 kalosunun bir ucunu masa üstü pc rs232 çıkışına diğerini cihazın rs232 çışına bağlayıp cihazı kapatın sonra dosya için deki rom dosyasını tutup ConsoleDown_v1.3.3.11.exe 2NİN ÜSTÜNE ATIN turn on the power yazsısını görür görmez cihazın arka açma anahtarını açıp yüklemenin bitmesini bekleyin sonra ikinnci rardaki kanal dosyasınıda usb ile güncelletin işlem tamamdır hayırlı olsun ....
( Cihaz içinde bs cam tscam gscam zshare top ten iptv yazılımları var olup bunlardan zhasare ve ıp aktifleştirilebiliniyor ve ıptv içinde süprizlerle karşılaşabiliyorsunuz topten ve diğer online film programlarıyla film izleyebiliyorsunuz.)
Not: Bana göre görüntü kalitesi redline göre çok iyi ve kanl geçişleri daha seri bunların ötesindede adamlar uyumuyor abi sitelerini takip ediyorum yazılımlarını bizi redcikler gibi yatark değil çalışarak yapıyorlar

Yazılım içi tıkla http://www.dosya.tc/server22/qEEfWs/tigerd_n___m.rar.html
kanal listesi için tıkla http://s3.dosya.tc/server16/nCErRr/tskanal.rar.html

Tekrar yükleyenlere selamlar

Dönüşüm yazılımını öğrenmemde emeği geçen memoli abim ali abim bobom abim ve ömer abime sonsuz saygılarımı sunarım

habib723

Aktif Üye
3- Masa üstü pc laptopta olmuyor ( laptopta rs232 to usb 2.0 kablosu yemiyor)

Ustam ben ts7500hd cihazima usb to rs232 kabloyla dönüşüm yaptim bu yuzden usb to rs232 cevirici laptopta yaptim ve sağlıklı donusum oldu.... digitus rs232 to usb 2.0-1.1 ile yaptim sadece bilmenizi istedim suan cihazim tiger Z 880&950 HD markasi 3465v yazılımina sahip saygilar
buda görüntüsü
da-70156-digitus-usb-2-0_902_.jpg

tabi extradan şu kabloyuda kullandım :D

9 PİN SERİAL KABLO DİŞİ-DİŞİ UÇ RS232

103138259_tn70_0.jpg

BU ARADA REKLAM AMAÇLI DEĞİL HANGİ TÜRDEN KABLO VE CEVİRİCİ KULLANDIĞIMI BELİRTMEK İÇİN GÖRÜNTÜLERİ ATTIM EĞER FARKLI ANLAŞILIRSA LÜTFEN KUSURA BAKMAYINIZ...

Son düzenleme:

memoli1478

Administrator
eline sağlık habib usta bazı com port dönüştürücüler işlemci hızına göre hareket edip
bazı cihazlara yazma hızı az olduğu için yazılım atamamaktadır sizin verdiğiniz dönüştürücü
kaliteli ve sağlam bir dönüştürücü

habib723

Aktif Üye
paylaşmak güzel bir şey :D

Bende bir yumurta var. Sende bir yumurta var. Eğer, sen bana bir yumurta verirsen, ben sana bir yumurta verirsem, yine sende bir yumurta Bende bir yumurta olur. Şayet, sende bir bilgi var. Bende bir bilgi var. Ben sana bir bilgi verirsem, sen bana bir bilgi verirsen, sende iki bilgi, Bende iki bilgi olur.

Konficyus
misali..

393194_291843127524584_1078634810_n.jpg

Son düzenleme:

satcafe1981

Aktif Üye
Arkadaşlar ts 3000 hd geant 85 hd dönüşüm yapıldı aralarında fark yoktur youcam yerine redcam bulunmaktadır.Ayrıa kanal sinyali alınamamaktadır.Yani olumsuz

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.