gittigidiyor

redline ts4000 soru ve tartışmalar

tiger1

Aktif Üye
Cevap: redline ts4000 yazılımı

En onemli mesele 1277 den 1322 geciste kanal listemi yedekli olmasına ragren cihaz tanımadı yeniden arama yapmak zorunda kaldım uydu cok oldugu icin epey bi ugrastırdı duzenlemek

dertli36

Aktif Üye

online güncellemede yeni kanal listesini indir kanallar sıralıdır zaten uğraşmazsın

piribey

Aktif Üye

En onemli mesele 1277 den 1322 geciste kanal listemi yedekli olmasına ragren cihaz tanımadı yeniden arama yapmak zorunda kaldım uydu cok oldugu icin epey bi ugrastırdı duzenlemek

Ben 13.22 yazılımını ''romnew''yapıp attım sonra 13.29 yazılımını attım.Kanal listesini önce online olarak indirdim.Sonra otomatik arama yapıp kendi kanal listesini oluşturdum.Bunu yedekledim,kanal listesini kaybetsem bile tekrar yüklüyorum.Haftada bir otomatik tarama yaptırıp önceki kanal listesinin üstüne yedekliyorum.Dün Redline yetkilisi ile görüştüm.Ts 4000 plusun artılarını eksilerini konuştuk.Yeni sürprizlerinin olduğunu söyledi yani yeni ek portallar konulacakmış.Benim cihaz 1 yıl server 3 ay ıptv olarak çıktı.Bunu da ileriki günlerde online yazılım verilince ek olarak söz verildiği gibi 2 yıl server 6 ay ıptv olarak değiştireceklerini söylediler.

tiger1

Aktif Üye

Benimde aynısı 1 yıl youcam 3 ay iptv cıktı

tiger1

Aktif Üye

Bende kanal sıası sabittir next kullanırken ister eski ister yeni yazılım fark etmez hep aynı kanal listesini kullanırdım

tiger1

Aktif Üye

Aynı versiyon 2.menu yazılımı cıkmıs eski yazıiı mı kaldırmıslar

cumhur48

Aktif Üye
Cevap: redline ts4000 hd pulus

ts 4000 hd plus server nasıl aktif yapılıyor ıp tv ok ama server açmıyor

tiger1

Aktif Üye
Cevap: redline ts4000 hd pulus

Menuden iptv yi actınsa cccam larda aynı yerde mavi tusa bas acılır cccam varsa gorursun acıkmı kapalımı

tiger1

Aktif Üye
Online uzerinden 13.54 u yukledim goze pek batmiyor ama cccam bolumude guzel duzenleme yapilmis evelden sikintili acilan kanallari jet gibi aciyor ben baska bi fark bulamadim

asbava

Aktif Üye
arkadaşlar 13 34 v yüklü yeni cihaz aldım ama bir türlü manuel iptv adresi ekleme menüsünü bulamadım acaba benmi bulamıyorum yoksa yazılımsal bir problem mi var acaba cevap yazarsanız çok sevinirim

tiger1

Aktif Üye
Super ayarlar da iptv yazan yere gir baglana bastimmi usb de bulunan iptv ist dosyan iniyor sonra cik kumandada iptv yazan kisima bas gir ekranda cikan iptv bolumune gelince ekrani kucult info tusuna bak lokal iptv ye gececeksin gectikten sonra ekrani bidaha kucult mavi tusla cihaza kayit dtki usb cikarinca kanallar silinmesin bu kadar basit 1000 adet kanal ekliyebiliyoruz

sevdayelleri33

Aktif Üye
Arkdaşlar bende redline ts 4000 hd aldım lakin şifreli kanalları çoğu zaman açmıyor arada bir kafası eserse açıyor hortbirt çanak 110 luk sinyal 83 kalite 97 görünüyor ama çoğunu açmıyor yeşil renkli açılmaı gerekir neden açılmıyor. anlamadım bütün şeyleri atif ettimm ayrıca benim uyduda yazılım hangisivar nasıl öğrenebilirim güncel olup olmadığını.teşekkürler

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.