gittigidiyor

redline yazılımları önemli uyarı

memoli1478

Administrator
ts180hd önemli uyarı

arkadaşlar redline sitesinde ts180 kurtarma yazılımı verilmiş siz siz olun ve kesinlikle oradaki yazılımı atmayın cihaz direk flash çöküyor ve rs232den yazılım almıyor yani cihaz servislik oluyor ben şaşıyorum böyle bir firmanın bu hatayı
yapmasına bir an önce düzeltirler inşallah benim ts 180 bu yazılım yüzünden servislik oldu tarafımdan test edilmiştir kimse yüklemesin

memoli1478

Administrator
rs232 den yazılım almadığı için testler yapılamıyor

elektronik34

Aktif Üye
malesef aynı sorunu bende yaşıyorum ts 80 modeli. redlinenin kendi sitesinden indirdiğim yazılımı yükledim cihazın flaşı uçtu servisle görüştüm birkaç yöntem tarif etti ama malesef olmayınca demek yazılımda hata varmış fabrikaya yollamak zorunda kaldım bu hatayı hakketen nasıl yapar firma şaşırıyorum :mad:

Son düzenleme:

memoli1478

Administrator
arkadaşlar biliyorsunuz yazılımlar ftpye geliyor ve ftpden yazılımı indirip yüklüyorsunuz
ftpden veya usbden yazılımları attığınız zaman bazen cihazlar kilitleniyor yada bootta
kalıyor bunun sebebi usb ve ftp den atılan yazılımlar cihaza yüklenirken
sadece main yani yazılımın bir kısmını atıyor tamamını atmıyor
bunun sonucunda boot farklı olduğu için cihaz bootta kalıyor yada kilitliyor
buda firmanın bir hatasıdır çünkü firma her yazılımda boot değişirse bu
şikayetler çok olacaktır şimdilik yazılımları sadece
rs232 den yükleyin taki firma sabit boot yapana kadar

uyducu p1

Aktif Üye
redline yazılımları önemli uyarı
tşk...memoli1478....arkadaşlar biliyorsunuz yazılımlar ftpye geliyor ve ftpden yazılımı indirip yüklüyorsunuz
ftpden veya usbden yazılımları attığınız zaman bazen cihazlar kilitleniyor yada bootta
kalıyor bunun sebebi usb ve ftp den atılan yazılımlar cihaza yüklenirken
sadece main yani yazılımın bir kısmını atıyor tamamını atmıyor
bunun sonucunda boot farklı olduğu için cihaz bootta kalıyor yada kilitliyor
buda firmanın bir hatasıdır çünkü firma her yazılımda boot değişirse bu
şikayetler çok olacaktır şimdilik yazılımları sadece
rs232 den yükleyin taki firma sabit boot yapana kadar​

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.