gittigidiyor

Redlinedesyel motor

deli turan

Aktif Üye
Redline motor

Slm ben 90 lık anten ve motor aldın 26 dereceye ayarladım 13 e çevirince Doğu'ya hareket ediyor ne yapmam Lazım redline motor ayarı kullan varsa yardım etsin yer Bitlis

Son düzenleme:

habib723

Aktif Üye
benimde diseqc motor var ancak seninki kollu motormu nasıl bir şey anlamadım açıkçası redlinedesyel motor diye hiç anten motoru duymamıştım... doğu batı ayarlarını kontrol ettinmi uydu alıcısından bi kontrol et bakıyım senin hotbird 13 derecedeki bir frekansı ya da uyduyu east(doğu) kısmına ayarlamış olabilrisin yani örnek verecek olursak... 13 hotbirdin kanallarını diseqc motor tanımlarken uydu alıcısında türksat veyada badr uydusunun doğu kısmında kalan uydulardan ya da derecelerrfden birine tanımlamış olabilirsin... Bir dikkatli bir şekidle bakistersen... ya da şöyle yap hotbird uydusunu sil... yeni uydu ekle hotbird frekanslarından birini uyduya tanıt frekansı buldugunda kaydet sonra da bir dene bakalım oluyor mu dıye.... Anlatım biraz karışık oldu inşallah anlamışsındır...

deli turan

Aktif Üye
Next ye 2600 motor reis hırvate çevirdim w7 çıkıyor anteni attım çatıdan 110 aldın taktım olmadı

deli turan

Aktif Üye
Hotbird abi motoru abi ende redline varsa motor ayarını foto çekip eklermisin

habib723

Aktif Üye
sana kanal listemi yollyıım
kanal listemi redline ise senin cihazın yukle bakalım benim cihaz ts 7500 senin cihaz ts serisimi sana güncel kanal listemi yollıyım yükle sonra bir kanal aç bakalım ne oluyor dönüyor mu aktif diyemi bi bak..

Ekli dosyalar

• channel list 19.01.2015.rar
    168.9 KB · Görüntüleme: 9
Son düzenleme:

habib723

Aktif Üye
kardeşim kanal listeleri gunceldir
orda yazan uydulardan yeni ekledikelrim var veya hali hazırda 3000 küsürat kanal avr onalrdan da deneyebilrisin... yani sadece kanal değiştirmen yeterlidir en azından ordakiler için uydu alıcısının hafızasında kayıtlı...

Son düzenleme:

deli turan

Aktif Üye
Hotbird oldu abi motor ayarı devre dışı diyor ne yapam abi sen olmasan 110 cm antende uçmuştu Çatıdan animax yoğ abi bide ince ayardan mı

habib723

Aktif Üye
Cevap: Redline motor

Animaux bende cıkıyordu arada kırılmalar oluyor ben batmandan 85 cm ile bazen donmasız izliyorum bulundugun yer neresi birde ince ayarı tam yap kardesim

habib723

Aktif Üye

Motor ayarlarında bende kayıtlı uyduların cekebilen uydular hafızada ve diseq motor yazar usals falan seçme sakın bu arada catıdan dusmeyesın aman diyelim saatte gec oldu ince ayar gerekli kardesim tahminimce

habib723

Aktif Üye

Ya dusrrsin Allah göstermesin yarın sabah yap

habib723

Aktif Üye

Şarjım bitiyor kusura bakma kardeşim dediğim gibi cihazda hepsi ayarlıdır sadece ince ayar yap o kadar

habib723

Aktif Üye
referansa git de uydu alıcında bend ereferans gerçiturksattı

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.