gittigidiyor

satılık sıfır tıger t800 full hd

ayfly

Aktif Üye
313729629.gif

arkadaslar cıhaz lıbyadan geldı.2 adet aldırdım.bırı kendım ıcın degerını de satıyorum.cıhazda uydu paylasım data w3, ınternet server cccam,newcam, mevcut ıp tv mevcut.cıft kumanda var.2 usb gırısı mevcut.13e,19e,7w,36e ve daha bırcok uydu paylasımda.cıhaz sıfırdır.fıyat 165 dolar.kargo bana aıttır.ılgılenen arkadaslar pm atsınlar lutfen.tesekkurler...

Son düzenleme:

CASPER

Aktif Üye
arkadaslar cıhaz lıbyadan geldı.2 adet aldırdım.bırı kendım ıcın degerını de satıyorum.cıhazda uydu paylasım data w3, ınternet server cccam,newcam,gscam v.s. mevcut ıp tv mevcut.cıft kumanda var.2 usb gırısı mevcut.13e,19e,7w,36e ve daha bırcok uydu paylasımda.cıhaz sıfırdır.fıyat 165 dolar.kargo bana aıttır.ılgılenen arkadaslar pm atsınlar lutfen.tesekkurler...

satışa söz konusu cihaz'ın kendi resimleri yokmu?

ayfly

Aktif Üye
cıhaz yukardakı cıhaz zaten. ama yınede ceker koyarım ustam....

memoli1478

Yönetici
Administrator
cihazlar tigerse şaşmayın alın pişman olmazsınız tabikide resimlerin eklenmesi gerekiyor hayırlı satışlar

bobom

Aktif Üye
bu bizim ardaşın usta ggeçen hafta kardeşi arap ülkesine gitti ordan 2 tane aldı tiger g sersisi ve geand 80 falan arattıdım ama bulalamışş tiger t800 bulmşş libyadan

uyducu p1

Aktif Üye
tiger t800 hd ali 3606 işlemcili güzel cihazdır..aynı zamanda sds tiime sorunu geant dönüştürülerek 1 yıl uzatılmaktadır detaylı bilgiler ve yazılımlar tiger bölümünde vardır

sela1985

Aktif Üye
Bende şuan kullaniyorum geant dönüşümle biliyorsunuz tr ye ilk ben getirmiş tim tekrar aylar önce data bittiği için geri almistim ve şuan gayet güzel calisiyor data w3 w6 sorunsuz tavsiye ederim..

ayfly

Aktif Üye
konu guncelarkadaslar.fıyat 155 dolar.kargo bana aıt......

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.