gittigidiyor

spacesat x1x2x3nx7 04.24.2012 yazılımı

recep68

Aktif Üye
yazılım nerde saygılar

trabzon

Aktif Üye
Web sitesi
www.flysat.com
Senin üzerine Barış
لقد تم الاتصال بالاشخاص المعنيين في العراق والذين يتابعون اخر التحديثات لاجهزة السبيس سات وظهر ان التحديث الذي يحمل تاريخ 24/4/2012 هو تجريبي لحد الساعة الثانية عشر ليلا​
İletişim kişilerin Irak'ta yer ve cihazlar Sat Uzay Admin son güncellemeleri takip ediniz ve güncelleme 24/4/2012 deneysel sınırı geceleri 12:00 tarihli bu olduğu ortaya çıktı kimin edilmiştir
وانشاء الله سينزل غداً السوفت وير الذي يعمل على القمر w3 بعد الصيانة للسوفت وير اعلاه​
Ve Allah'ın yarattıklarının üzerinde yazılım bakımdan sonra ay, w3 çalışır yarın yazılım inecektir.
تحياتي لكم​
Selamlar

trabzon

Aktif Üye
Web sitesi
www.flysat.com
ukusat usta flaş ile bu yazılım yuklenıyor mu
Usb belleğe yazılımı direk atın daha sonra cihazınızdan menüye gelin burada araçlar menüsüne gelin ubgrade by usb menüsüne gelin yazılım yükselleme modu maincode olacak yazılım zaten ismi otomatik görünür daha sonra aşağıdan başlatta ok leyin bir yazı gelecek evet deyip onay verin ve hiç bir şeye müdahale etmeyin cihaz kapanıp açılacak ve yeni yazılım yüklenmiş olacaktır. yazılım yüklenmişmi yüklenmemişmi diye test etmek için manü araçlar bilgi kısmından maincode tarihine bakın attığınız yazılım tarihi ise yüklenmiştir kolay gelsin.

ahmetsalk

Aktif Üye
Bekledik bahar gelmedi yaz oldu ne oldu bu nx7 yazılı mı daha güncellenmedimi data gelmedi mi nbe zaman gelecek bilen yok muuuuuuu

salihtez

Outstanding Сasual Dating - Real-life Girls
Aktif Üye
Web sitesi
meettomy.site
arkadaş bende sayaç o yazılımı açmıyur saygılarımla

trabzon

Aktif Üye
Web sitesi
www.flysat.com
selman gardaş 3gsat için w6 data aktif şuan bobom gardaşın dediği gibi cumartesi yazılımlar gelcek ya ben yada bobom gardaşım vercek yazılımı saygılar,

saddam12

Aktif Üye
slm arkadaşlar bana w6 bide yahay sat frekansı varebilirmisiniz bide 2 uydu için ne kadarlık çanak lazım...

bobom

Aktif Üye
selman dostum evt hd cihazlar yaysat ve w6 üzerinden data şuan paylşım almaktadır w6 3gsat ile denenmiştir çekimi bölge bölge biraz zor bi uydu ama 90 çanak ince ayar kaliteli bi lnb ile çekebilirsin ama en stabil 120 çanak gerkir x serileine resmi sitesinden bi aksilik olmassa w3 yazılımları x serisine verilecektir 3 gasat gelebilir beklemekteyiz okk

saddam12

Aktif Üye
tmm tşkler bendede 3gsat hd bide nx7 7000 sd kulanıyorum frekans varmı bildiğiniz...o uydulardan...

seeeeelman

Aktif Üye
ilgilendiğiniz için teşekkürler ( bobom ve ukusat) sizlerden haber bekliyoruz. kolay gelsin iyi çalışmalaro_k

bobom

Aktif Üye
x serilerinde ben dünden beri data yok arkadaşlar sayaş 000 şuan paylaşım varmı büyük antel kullanan arkadaşlar bilgi w3 data

space

Aktif Üye
x serilerinde ben dünden beri data yok arkadaşlar sayaş 000 şuan paylaşım varmı büyük antel kullanan arkadaşlar bilgi w3 data
spacesat la ilgilenen pek kalmadı galiba. bi de verilen data sinyallerinden 12526 v2900 da %40 siyal var next te, spacesatta 0 diğer verilenleri denedim nextte hepsi 0 dır.Arap bölgelerinden de data sıkıntısı nedeni ile tekrar data uydu ve frekansı değişecekmiş.bu da tabi bayağı zaman alıcı bir durum.....

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.