gittigidiyor

sungate titan iptv ön görüşler fikirler tartışmalar

plus007

Aktif Üye
Cihazı heyecanla bekliyoruz , sorular detaylar için cihaz elimize geçince elbette olacaktır 👍🏻👍🏻👍🏻😊😊

alemdar41

Aktif Üye
Cihazın ağ bağlantılarında sorun oluşuyor.Cihazı kapatmadan televizyonu kapatıyorum.Televizyonu tekrar açtığımda kablosuz ağı algılamıyor.Cihazı kapatıp açmam gerekiyor.

Haricen Octagon SX88+ kullanıyoruz.Asla böyle bir sorunla karşılaşmadık.

Umarım yazılımsal bir sorundur ve çözülür yoksa büyük sorun...

Yazmayacaktım ama iki hafta aralıklarla ağ bağlantısı tüm cihazlarda aktifken sürekli olmaya başlayınca elzem oldu.Mümkünse memoli ilk yazılımda bu soruna çözüm bulmanızı istiyorum.

memoli1478

Administrator
Veriler toplanıyor gerekli işlemler yapilacaktir

alemdar41

Aktif Üye
Ağ bağlantı sorunu devam ediyor. İP TV kısmı firmanın yayınlarına zor bağlanıyor.Bunlar için yazılım hazırlanacak mı?

Ayrıca kanal geçişlerinde hız orta seviye daha iyi hale getirilebilir mi?

Cevaplar için şimdiden teşekkürler.

cimbomlu03

Aktif Üye
birde bölüm iptvlerde sık sık yayınlar takılıp geriden tekrar ediyor ses vede görüntü buda tespit ettiğim önemli sorunlardan birisi umarım memoli usta bu vede benzeri sorunları yazılımsal olarak çözümler. saygılar.

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Vip Üye
Elektronik Teknisyeni
Aktif Üye
Yasaklı Kullanıcı
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com
merhaba bugün 1 adet takıp inceleme şansım oldu iptv testini yaptım free bölümleri kanalların yedekleride eklenmiş ve stabil çalışıyordu xtream aboneliğim olmadığı için yükleyip inceleme şansım olmadı malum illegal yayın kullanmıyorum.
sevmediğim tek yönü cihazın menüsü hoşuma gitmiyor hiremco gibi sade şık bir tasarım olması gerekiyor zamanla bununda yapılacağını düşünüyorum korax ufo bile şuan daha iyi menüye sahip.

coolmeen

Vip Üye
merhaba bugün 1 adet takıp inceleme şansım oldu iptv testini yaptım free bölümleri kanalların yedekleride eklenmiş ve stabil çalışıyordu xtream aboneliğim olmadığı için yükleyip inceleme şansım olmadı malum illegal yayın kullanmıyorum.
sevmediğim tek yönü cihazın menüsü hoşuma gitmiyor hiremco gibi sade şık bir tasarım olması gerekiyor zamanla bununda yapılacağını düşünüyorum korax ufo bile şuan daha iyi menüye sahip.

Menüyü degiştirmek zor bişey değil.Fakat @alemdarın dediği ağ bağlantı sorunu acaba sadece kendi cihazına özel bi sorun ise,donanımsal olabilir.Yok tüm cihazlarda aynı sorun varsa yazılımsal bişeydir.Yazılımsal konularda @memoli ustanın yeni yazılım vermesini bekleyecegiz.
İp tv lerdeki ses olayı,direk yayın yapan server ile alakalıdır.Bu halledilmesi kolay bi sorun.Serverdeki yayınlar değişir olur biter.

memoli1478

Administrator
istediğiniz yeni menü olsun kullanıcıya özel proje düşünüldü
ilerleyen günlerde kullanıcı tek tuş ile istediği möenüyü kendi tasarlayıp cihaza usb ile yükleyebilecek
daha ne yapalım seviliyorsunuz

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Vip Üye
Elektronik Teknisyeni
Aktif Üye
Yasaklı Kullanıcı
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com
istediğiniz yeni menü olsun kullanıcıya özel proje düşünüldü
ilerleyen günlerde kullanıcı tek tuş ile istediği möenüyü kendi tasarlayıp cihaza usb ile yükleyebilecek
daha ne yapalım seviliyorsunuz

bekliyorum ilk sıradayım menü için.

unal45

Aktif Üye
farklı açılış logolarını autrol a konsa oradan seçip yüklesek daha iyi olacak benim gibi amatör kulanıcılar için
daha öncede hiremco cihipbox ta vardı oradan beğendigimizi yüklüyorduk.

Son düzenleme:

gundar

Aktif Üye
CAM menüsünden free cam server yüklemek için TCAM seçildiğinde tanberg kanallar açılmıyor ama Menüden oscam secildiğinde açılıyor. Acaba cihazda elle tanberg key girme menüsü varmı? Bisskey bölümünü buldum ama tanberg bulamadım. Tanbergi oscam üzerinden açıyor galiba o da biraz gecikmeli eski cihazımda emu üzerinden ben key ile çok hızlı açıyordum.

ataseven1972

Aktif Üye
cihaza son çıkan yazılım yükledim.yazılımdan sonra cihazı fabrika ayarlarına döndürmek gerekiyormu acaba.

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.