gittigidiyor

ts 3000 full açık

deli turan

Aktif Üye
cihazım ts3000 malumlar hepsi açık ali ustadan yazılım aldım tiğer dönüşüm v3592 motorlu antenle w3 nilsat hotbirt donmasız açık gerçekten ali ustayla uzaktan yakından alakam yok msn den ulaştım kendisine rica ettim yazılımı verdi

Son düzenleme:

bobom

Aktif Üye
bkalım dönüşüm son versiyonuna doğumu gerçekmi belli olurr

bobom

Aktif Üye
böyle bi yazılım yok yalan haberler vermeyin milleti boşuna heveslandirmeyin varsa yazılım ekle foruma

deli turan

Aktif Üye
yalan değil neden yalan söyleyim yalan Allah'ın düşmanı Değil mi bobom abi

Son düzenleme:

bobom

Aktif Üye
yazılımı ekle foruma ozman kardeşim

deli turan

Aktif Üye
böyle bi yazılım yok yalan haberler vermeyin milleti boşuna heveslandirmeyin varsa yazılım ekle foruma
yeni haber verdim yalancılıkla suçlandım abi yazılım verecektim daha yeni almıştım yazılımı faydalı olalım dedik neyse sağolun abi allah razı olsun

bobom

Aktif Üye
demek istediğim şuki ben buraya bi konu başlığı açarım bende bi yazılım var herşeyi açıyor derim bu hiç bişeyi değiştimez burası paylaşı forumu yani yazılımı ekersiniz ve yazılımla ilgili bilgiler veririsiniz neler açar ne gibi değişikler var diye
hiç bi anlamı yok yani bu bi pazarlama yöntemi dir burda yazılımlar ücretsiz paylaşırız varsa eklersin tiger firmsının şuan yeni bi yazılımı yok ayrıca sunpluss cihazlar gshere desteklemiyor

dertli36

Aktif Üye
ali ustanın verdiği yazılımı gördüm ts3000 için ama herşey açık diye bişeyden bahsetmiyordu

digimy

Emirdağlı
Administrator
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com
merhaba arkadaşlar ts 3000 yazılımda w3 açık emu ile iptv 3 ay full açık sadece malum maç yok size şukadarını söyleyim 700 ün üzerinde iptv sadece 3 ay boyunca hediye...
sadece yapmanız gereken yazılımı yükleyin super ayarlara girin fabrika ayarlarına döndürün kod 0000 sonra iptv içine girn bağlan diyin

bu arada aliye veliye gerek yok redline kendi resmi sitesinden indirdim

Ekli dosyalar

• V3589_GPRS_REDLINE_TS3000_LED_TG.rar
    6.7 MB · Görüntüleme: 19

dertli36

Aktif Üye
şuan 3592 versionlu bi yazılım verilmedi yok insanları kandırmayın digimy ustanın verdiği yazılımı indirin keyfinize bakın

kaya32

Aktif Üye
şuan 3592 versionlu bi yazılım verilmedi yok insanları kandırmayın digimy ustanın verdiği yazılımı indirin keyfinize bakın

kardeşbana pemle atabilirmisin zahmet olmasa buaya resmli ve vidyo göruntulerini ekliye bilirim senin için senden yazlımıbekliyom

dertli36

Aktif Üye
bi gs cam diyor bi gshare diyor salıyorda salıyor varsa bildiğin bişey kanıtla yoksa boşuna burda insanları oyalama yok o açık bu açık

coolmeen

Vip Üye
yeni haber verdim yalancılıkla suçlandım abi yazılım verecektim daha yeni almıştım yazılımı faydalı olalım dedik neyse sağolun abi allah razı olsun
@delituran arkadasım..
Burası bir uydu paylaşım forumu ve herkes bildiğini paylaşıyor,bilmediğini sorup öğreniyor.
Sizde Allah cc razı olsun bi şeyler yazdınız anlattınız,haber yaptınız.Tesekkur ederiz.

@bobom ustad bu yazılılım konularında bize göre daha bilgili daha tecrübeli,ve daha hasır nesir,ve sizden rica etmiş varsa böyle bir yazılım ekleyin diye,sizde maalesefki iddaa ettiğiniz yazılımı verememişsiniz.
Peki ne demesini bekliyorsunuzki??
Gerçekten olmayan bir şeyi iddaa etmeyin,iddaa ediyorsanızda lütfen içini doldurun.
Sonuçta burası paylaşım yeri ve sizinde paylaşmak istediğiniz şeyleri biz seve seve kabul ederiz.!!

Son düzenleme:

bobom

Aktif Üye
bilgi söyledir arkadaşlar nilsat osn beinsport arapların patformu irdrto 2 sistemli kart eşleşmeli sistemi g sahere 3 serverinde açıldı ve yazılımları cihazlara verildi sistem sadece ali işlmecili cihazlarla anlaşmalı yani sunplus kulanana cihazlar desteklemiyor g share 3 yeni alınan cihazlarda 1 yıl ücretsiz aktivasyon veriliyor daha sonra satın alıyorsunuz cihaz gsahere 3 sistemini desteklese bile 1 yıl geçmiş server süresi dolmuşlarda aktif olmuyor satın almak gerkiyor buda bizimkilere bi umut oldu olay bu yakında nova paketide ekleneceği söyleniyor

coolmeen

Vip Üye
bilgi söyledir arkadaşlar nilsat osn beinsport arapların patformu irdrto 2 sistemli kart eşleşmeli sistemi g sahere 3 serverinde açıldı ve yazılımları cihazlara verildi sistem sadece ali işlmecili cihazlarla anlaşmalı yani sunplus kulanana cihazlar desteklemiyor g share 3 yeni alınan cihazlarda 1 yıl ücretsiz aktivasyon veriliyor daha sonra satın alıyorsunuz cihaz gsahere 3 sistemini desteklese bile 1 yıl geçmiş server süresi dolmuşlarda aktif olmuyor satın almak gerkiyor buda bizimkilere bi umut oldu olay bu yakında nova paketide ekleneceği söyleniyor
@bobom usta,bende hıremco fx turbo hd var ve ali3602 işlemcili diye biliyorum.
Bu cihazda böyle birşey mumkunmudur ve mumkunse nasıl..??

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.