gittigidiyor

TÜRKCELL--AVEA--VODAFONE 3G BAĞLANMA Ayarları:

AKHİSAR LI

Aktif Üye
ALINTI: erkal29

TÜRKCELL--AVEA--VODAFONE 3G BAĞLANMA Ayarları:

[HIDE]

WIN İÇİNDEKİ PİN KODUNU KAPATIYORUZ .
tüm işlemler yaptıktan sonra BAĞLA kısmına basıp 3G MODEMİ AKTİF OLMUŞ OLUYORUZ. VE BAĞLANMASI İÇİN yaklaşık 5 dk bekleyin...
3g menüsüne girip işlemleri aşağıdaki gibi yapıyoruz.
Ayarları manuel olarak yapmanız gerecektir.

VODOFONE

APN Name=internet

Dial Number=*99#
Kullanıcı Adı=vodafone
Şifre=vodafone

AVEA

APN Name=internet

Dial Number=*99#
Kullanıcı Adı= bu kısmı boş bırakıyoruz.
Şifre=bu kısmı boş bırakıyoruz.

TURKCELL

APN Name=mgb

Dial Number=*99#
Kullanıcı Adı= bu kısmı boş bırakıyoruz.
Şifre=bu kısmı boş bırakıyoruz.

[/HIDE]

joe0710

Aktif Üye
teşekkür ustad

---------- Post added at 19:05 ---------- Previous post was at 19:00 ----------

ustad yalnız bu cihazın 3g ayar yerinde şimdi vodafenenin verdiği yeni modemler ne ettiysem olmadı bu yeni vodafene vınlarda olmuyor bunla ilgili çalışma yapabilirmisiniz.eski tip modemler cihazın ayar yerinde var ama yeni vın modem yok listede ondanmı tanımadı ne anlayamadım

ERK@L

Aktif Üye
Andrid islemcili samsung var bunu makinaya bagliyabiliyormuyuz internet icin
Kablolu bağlanamazsınız. şu şekilde yapabilirsiniz eğer android cihazınız ap yani kablosuz internet dağıtma özelliği varsa vede şifreleme sistemi wpa/wpa2 destekliyorsa Kablosuz modem olarak kullanıp trmax 12000 uyumlu usb wireless adaptör alıp kullanabilirsin.ben htc windows mobil ile şuan bu şekilde kullanıyorum.

egemen2012

Aktif Üye
vodem 3715 ile denedim mukemmel calisiyor.
yarın da yegenimim avea jet modemi var onunla deneyecegim.
3g usb modemleri direkt gormesi ve araya baska hicbir router vs olmadan usb den 3g modemle çalışması çok güzel bir özellik trimax 12000 hd de ...

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.