gittigidiyor

üyelerimize özel uydu kampanya mini full hd smartbox kamosonic ks-hd1512

marea

Aktif Üye
arkadaşlar süper cihaz bütün arkadaşlara tavsiye ederim ben bütün yabancı maçları skysport hd 1 ile 10 arası kanallardan bakıyorum süper görünü ayrıca ip tv var ben cihazı kablosouz olarak kullanıyorum.

hocam kablosuz wifi adaptermi kullanıyorsunuz. Herhangi bir sorun oluştu mu birde hangi marke wifi adapter kullanıyorsunuz. Görüşlerinizi belirtirseniz memnun olurum.

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com

cerazem

Aktif Üye
Kargo sizemi ait arti benim kredi kartim yok kapida odeme yapilabiliyimu ustam

marea

Aktif Üye
Kargo sizemi ait arti benim kredi kartim yok kapida odeme yapilabiliyimu ustam

kargo 10 TL kadar tutuyor bende aldım 9,69 TL kargo ücreti ödedim. Ödeme konusunda sıkıntın olmasın havaleni rahatlıkla yapabilirsin o_ksatıcı 10 numara sonuna kadar güvenebilirsino_k. Saygılar

Kargo cok hızlı ödemeden sonra 15-20 dk içinde kargo yapıldı 12 kasım saat 10,30 gibi kargoya verildi ertesi gün saat 9 da elimdeydi cihaz

tarkan1444

Vip Üye
kargo 10 TL kadar tutuyor bende aldım 9,69 TL kargo ücreti ödedim. Ödeme konusunda sıkıntın olmasın havaleni rahatlıkla yapabilirsin o_ksatıcı 10 numara sonuna kadar güvenebilirsino_k. Saygılar

Kargo cok hızlı ödemeden sonra 15-20 dk içinde kargo yapıldı 12 kasım saat 10,30 gibi kargoya verildi ertesi gün saat 9 da elimdeydi cihaz

evet satıcı arkadaşa sonuna kadar güvenebilirsiniz arkadaşlar bizde arkadaşa aldık arkadaşın dediği gibi 10 numara bir arkadaş

bekomehmet81

Vip Üye
arkadaşlar cihaz alak arkadaşlara kesinlikle tavsiye ederim şuan çanak ayarı yaptım aparat ile 1-w thor-7.e dt.13e 16e 19e yagmur başladı çanak tam ince ayar istiyor lnb ince lnb bulursam çok güzel olacak bütün paketler full açık satcafesi serveri ile

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
sadece 1 adet var malesef başka yok onuda alalı epey oluyo hiç kullanmadım belki lazım olur diye almıştım

cerazem

Aktif Üye
havale yaparsınız hocam adresi verin gönderelim ücret size ait zaten kampanya yaptık uygun fiyata veriyorum... sitede 10 dan fazla kişi aldı

Kapida odeme gibi bi kolaylik yikmu ustam simdi havale yapcaz onada bi miktar ucret vercez

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
ÜRÜN ALAN ARKADAŞLARA DUYURUUR
server bilgileri değişmiştir kullanıcı adı ve şifre aynıdır digikalp.com yerine satgold.org 3389 yerine 2013 yeni bilgiler

berkin

Aktif Üye
arkadaşlar bende şipariş verdim 1 gün sonra elimde oldu cihaz güzel arkadaşlara tavsiye ederim sağol sun yardımcıda oluyor cihaz kullanma hakkında

arkula

Aktif Üye
canal digitaal

Değerli arkadaşım,
Eski ve hd olmayan dreambox kullanıyordum. Yeni bir hd receiver almak için araştırma yapıyorum.
Sizin ürününüz ve server inizle ilgileniyorum.

Bende 4 adet çanak var Türksat, digiturk, astra ve hotbird.
Özellikle Hollanda paketi 'canal digitaal' izlemek istiyorum, acaba server bu paketi de içeriyormu.
Aydınlatırsanız sevinirim.

Bodrum'dan selamlar.İbrahim Arkula

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
Değerli arkadaşım,
Eski ve hd olmayan dreambox kullanıyordum. Yeni bir hd receiver almak için araştırma yapıyorum.
Sizin ürününüz ve server inizle ilgileniyorum.

Bende 4 adet çanak var Türksat, digiturk, astra ve hotbird.
Özellikle Hollanda paketi 'canal digitaal' izlemek istiyorum, acaba server bu paketi de içeriyormu.
Aydınlatırsanız sevinirim.

Bodrum'dan selamlar.İbrahim Arkula

özel mesajdan ayrıntılı bilgi verdim çözen kanallar burada http://satcafesi.net/forum/showthread.php?t=44367

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.