gittigidiyor

Vodafone nini yaptığına bak

aozaslan

Aktif Üye
iyi günler arkadaşlar.vodafone kamu faturalı müşterisiyim.22.1.2013 tarihinde yurtdışına çıktım.yurtdışından türkiye'yi aradığımda R harfi çıktı ve yurtdışına açtırın diye mesaj geldi.bende açtırmadım.ocak ayını geçtim.şubat ayına ait güncel görüşme detaylarına baktığımda 1.2.2013-5.2.2013 arasında 40.00 TLgibi bir ücretvar.normalde faturalı olarak 22.00 tl gibi bir sabit ücret olması gerekir.telefondaki kartı normal olarak çıkarmadım.çünkü telefonda tango ve whatspApp yüklü normal WİFİ ile görüşme yaptım.telefondaki mobil int.kapalı üstelik vodafon müşteri hizmetlerindende int.paketim kapalı .müşteri hizmetlerine e.mail attım.bakalım cevap ne olacak ama Türkiye'ye döner dönmez hattımı başka oparatöre taşıyacağım.şimdi ne yapabilirim.tşk.ederim.​

aozaslan

Aktif Üye
şimdi güncel fatura detayından baktım.yurtdışında kapalı olan hatta online self servis hizmeti almışım.böyle bir saçmalık olmaz.

aozaslan

Aktif Üye
22.1.2013-11.2.2013 tarihleri arasında yurtdışında bulundum.hattım yurtdışında kullanıma kapalı ancak telefon açık olarak durdu.herhangi bir uygulama üyesi değilim.internet paketim yok.kapalı.1.2.2013-5.2.2013 tarihleri arasında 7 tane 3.09 tl tutarında olmak üzere 21.oo tl online self servis ücreti yazılmış.her yere yazdım.normal miş hata yokmuş diye cevap geldi.en son BTK ya yazdım sonuç ne olur bilmem ama bem yarın kesinlikle 2 tane hattımı çocuklara ait 2 hattı numara taşıyacağım.aylık 2 saat kadar konuşuyorum.hangi tarifeyi tavsiye edersiniz.teşekkür ederim.

aozaslan

Aktif Üye
yukarıda sorunumu yazıp en kısa zamanda hatlarımı taşıyacağımı belirtmiştim.bimcell 10 tl ye 250 dk.lık pakete geçtim.en azından faturaya bugün ne ekleyecekler ddiye düşünmekten kurtuldum.

aozaslan

Aktif Üye
verdikleri cevababak
ben onlara ne diyorum.onlar 22.1.2013 tarihinde yurtdışına çıktığım gün yurtdışını türkiyeden aradığım aramayı bana söylüyorlar.zaten orada bir sorun yok.sorun 22.1.2013.tarihinde gidip 11.2.2013 tarihleri arasında yurtdışında bulunduğum süreye ait.işte cevap.
Sayın Alparslan ÖZASLAN,
İletmiş olduğunuz mailinize yönelik 0506809xxxx numaralı hattınız bazında yapılan kontrollerde, söz konusu şikayetiniz incelenmiş olup, 22.01.2013 tarihinde görüşme yaptığınız ve dolaşım servisinin aktif konumda olduğu tespit edilmiştir.
Yansıyan ücrete yönelik herhangi bir müdehalede bulunulamayacağını paylaşmak isteriz.
Vodafone' un müşteri memnuniyeti ilkesini baz aldığını ve yüksek kalitede iletişim hizmeti sağlamayı hedeflediğini belirtmek isteriz. Bu anlamda tarafımıza ulaşan her türlü talep ve şikayetleriniz önem taşımakta olup, hassasiyetle değerlendirilmektedir.
Sürekli gelişen GSM teknolojisinde, Vodafone olarak yeni servisler ve yeni abonelik uygulamalarımız ile, siz değerli abonelerimiz için en iyisini yapma gayreti içerisindeyiz. Ayrıca, abonelerimize daha kaliteli hizmet sunmak adına her türlü eleştiri ve önerileriniz değerlendirilmektedir. Buna bağlı olarak eleştiriierinizin ilgili birimlere aktarılmış olduğu bilgisini de paylaşmak isteriz.
Vodafone Internet sitemize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.
Saygılarımızla
insanın çıldırası geliyor dalga geçer gibi.
verdikleri cevaba bakın ben 1.2.2013 tarihi ile 5.2.2013 tarihleri arasındaki 3.09 dan 7 adet online servis ücretine itiraz ediyorum.onlar ocak ayındaki 22.1.2013 tarihli aramaya itiraz ediyorum.sanıyorar.

aozaslan

Aktif Üye
sonunda kurtuldum.gelecek aya ait faturayıda ödeyeceğim mecburen geri alabilirsek ne ala.ama bugün sonu itibariyle faturasız bimcell 'e geçtim.

aozaslan

Aktif Üye
ve nihayet BTK aracılığı ile yaptığım fatura itirazının vevabı
Sayın AÖZASLAN,

İlgi yazınız üzerine yapılan incelemelerde şikayetinize konu olan adınıza kayıtlı 0506 ******* GSM numaralı hattın CepKamu.1000.Mini tarifesi ile kullanıldığı görülmüştür.

Şikayetinize konu olan husus incelendiğinde hattınızın yurtdışında kullanıma kapalı olduğu halde 22.01.2013 ve 03-04.02.2013 tarihlerinde BELCİKA’da arama yapılabildiği bu neden ile kullanımların standart roaming tarifesinden ücretlendirildiği görülmüştür.Konu memnuniyet kapsamında değerlendirilerek şikayete konu olan arama kayıtlarına istinaden fatura hesabınıza 30 TL alacak kaydedilerek probleminiz giderilmiştir.

Bilgilerinize sunarız,
Saygılarımızla.
05/03/2013 11:20:39

aozaslan

Aktif Üye
normalde aylık süreyi geçmediğim zaman 21.00 Tl civarı geliyordu standart paket.şuabt ayında 49.90 tl geldi.zaten benim itiraz ettiğim 1.2.1013-5.2.2013 tarihleri arasındaki 7 adet 3.09 (vergi ler hariç) tl idi.ama şimdiye kadar yıllarca hiç süreyi geçmedim.devamlı birkaç lira fazla geliyordu.hatta ocak ayında bile birkaç lira fazla gibime geldi.ama ne olursa olsun hiç incelemeiştim.yurtdışına iyiki çıkmışım.iyiki konuşma yapmamışım.yoksa ne geliyorsa ödüyordum.şimdi oparatör değiştirdimfaturasız hat kafam bari ağrımaz hiç olmazsa

aozaslan

Aktif Üye
iyi günler arkadaşlar vodafone ile ilgili sorunumu ve nasıl çözüldüğünü yukarıda yazmıştım. 20 şubatta vodafoneden başka oparatöre taşındım.şubat ayına ait 49.90 tl fatura geldi.bunu ödedim.30.00 tl hatalı faturalandırmadan dolayı iade yapılacak dilekçe ile hesap numarası istediler.gönderdim.şimdi dikkatimi çekti.toplam fatura bedeli 49.92 tl ödenmesi gereken 49.90 tl .telefon ettim.0.02 tl yi ödeyeyim diye borcun yok diyorlar.yarın öbürgün bir sürü faiz avukatlık borç çıkarırlar.zamanında telsim vardı.geçmiş gün birkaç tl borcum kalmış tam on yıl sonra avukatlık ücreti bilmem ne 194 tl ödemiştim.şimdi bana fazla tutarı iade edecekler bu 0.02 tl yi nasıl öderim.kafam bari dinç olsun

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.