gittigidiyor

kamosnic 1512 hd smart box dönüşüm

nuri6633

Forum Moderatoru
Aktif Üye
kamosnic 1512 hd smart box dönüşüm yazılımlarıdır max 232 aparatıyla yüklenir yazılımlar tiger ve next gold yazılımlarıdır yazılımlar denenmemiştir ama kesin uymaktadır deneyen arkadaşlar var

dqcam gscam safari cam tshare ıptv ms cam
full eklentilidir deneyen arkadaşalar max 232 aparatıyla yükleyip açık alana vercem yazılım console 133 loaderiyle yüklenir rom yapıp sürkleyip atacaksınız yükleme bu şekildedir redline 7500 dönüşümü gibi yüklenir

Ekli dosyalar

• dönüşüm loaderi nuri6633.rar
    45.6 KB · Görüntüleme: 215
  • SPHE15X2_SDB3_Q15G_V6.05.12_20140313.zip
    6.7 MB · Görüntüleme: 154
Son düzenleme:

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Vip Üye
Elektronik Teknisyeni
Aktif Üye
Yasaklı Kullanıcı
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com
max232 olmadığından dolayı yazılım yüklme işlemini yapamıyorum max 232 olan varsa bu dönüşüm yazılımını yükleyip flaşhbelleğe yedek laır ve alınan backup tüm receivere usb ile yüklenir...tabiki bu özelliği yüklenecek yazılım destekliyorsa tümüne yüklenir axi durumda her ürün rs232 den yazılım alır...

cerazem

Aktif Üye
Max 232 aparatini ilk defa duyuyorum bu aparat mini uydu alicilarina yazilim atma aparatimi yoksa bu max 232 aparati

levlevent

Aktif Üye
max232 bilgisayardaki rs232nin voltajları 5 volta çeviriyor eğer cihazda rs232dirişi varsa bu kullanılmaz
ama ttl girişi varsa yani 5 volt seviyesinde giriş varsa bu kullanılır

Ekli dosyalar

• max232_serial_microcontroller.jpg
    max232_serial_microcontroller.jpg
    13 KB · Görüntüleme: 144

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Vip Üye
Elektronik Teknisyeni
Aktif Üye
Yasaklı Kullanıcı
Web sitesi
yazılım tarafımca denenmiştir olumlu dur yazılım yükleme yapmak için max232 gibi aparata ihtiyaç yoktur,
yazılımda mevcut olan eklentiler şu şekildedir
yama -paylaşım-dqcam-download mainserver-gscam-safaricamhd-t-share-ıptv-mscam
youcam ve z-share göremedim desteklerinizden dolayı teşekkür ederim

attachment.php

attachment.php

Ekli dosyalar

• IMG_1887.jpg
    IMG_1887.jpg
    61.2 KB · Görüntüleme: 1,233
  • IMG_1888.JPG
    IMG_1888.JPG
    92.2 KB · Görüntüleme: 1,224

cerazem

Aktif Üye
Bu yazilim usbden atilabiliyirmu digimy ustam ve sen hangi yaxilimi attin

cerazem

Aktif Üye
kamosnic 1512 hd smart box dönüşüm yazılımlarıdır max 232 aparatıyla yüklenir yazılımlar tiger ve next gold yazılımlarıdır yazılımlar denenmemiştir ama kesin uymaktadır deneyen arkadaşlar var

dqcam gscam safari cam tshare ıptv ms cam
full eklentilidir deneyen arkadaşalar max 232 aparatıyla yükleyip açık alana vercem yazılım console 133 loaderiyle yüklenir rom yapıp sürkleyip atacaksınız yükleme bu şekildedir redline 7500 dönüşümü gibi yüklenir

tiger yazılımı direkt usbden atılıyor bilginize ve sorun yok yanı kendim denedim

cerazem

Aktif Üye
Tiger yaziliminda kamasonicte ki gibi youtube sorunu vardir bina bi el atarsaniz yazilim 10 numara guzel

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Vip Üye
Elektronik Teknisyeni
Aktif Üye
Yasaklı Kullanıcı
Web sitesi
siz hangi yazılımı usb den attınız buradan verin biz rs232 ile attık usb den almıyor...

silistreli

Aktif Üye
siz hangi yazılımı usb den attınız buradan verin biz rs232 ile attık usb den almıyor...

Bende merak ettim denedim ve tiger.t266minix yazılımını usb ile kolayca atabildim,oluyor.Biraz inceledikten sonra tekrar orjinal kamasonic yazılımına döndüm.

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Vip Üye
Elektronik Teknisyeni
Aktif Üye
Yasaklı Kullanıcı
Web sitesi
Bende merak ettim denedim ve tiger.t266minix yazılımını usb ile kolayca atabildim,oluyor.Biraz inceledikten sonra tekrar orjinal kamasonic yazılımına döndüm.

kamosonic in yazılımı ve desteği daha güzel bence

nuri6633

Forum Moderatoru
Aktif Üye
şimdilik cihaz yok elimde olsa daha bir çok cihaz var dönüşüm olacak bunları şimdilik deneyin qartılarını yazın bende daha yazılımlar var

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Vip Üye
Elektronik Teknisyeni
Aktif Üye
Yasaklı Kullanıcı
Web sitesi
son bi yazılım daha denedim stabil çalışıyor fakat elimizde gscam olmadığından dolayı gscam ve ip deneyemiyoruz bu nedenden dolayı tiger yerine kamosonic yazılımı seçiyoruz çünkü daha çok özelliği var...tiger yazılımın tek artısı ip gs cam olması ama kod olayınca işe yaramıyor

cerazem

Aktif Üye
Tiger yaziliminda ccam haric diger eklentiler calismiyo ari youtube aorunu vardir bunlara bi cagre bulunursa cok guzel olur ustalar bi el atsin bu sorunlara

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Vip Üye
Elektronik Teknisyeni
Aktif Üye
Yasaklı Kullanıcı
Web sitesi
Tiger yaziliminda ccam haric diger eklentiler calismiyo ari youtube aorunu vardir bunlara bi cagre bulunursa cok guzel olur ustalar bi el atsin bu sorunlara

tigerin artısı nedir bi anlatırmısın ben göremedim, kamosonic firmasında youtube düzeltildi yazılım test aşamasında test biter bitmez verilecektir.

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.