gittigidiyor

sungate titan cccam hediyesi

digimy

Emirdağlı
Administrator
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com
merhaba arkadaşlar 13.03.2021 itibari ile benden sungate titan uydu alıcı alacak tüm arkadaşlara 1 yıl cccam server hop1 hediye vereceğim
ürün fiyatıda yine forum üyelerine 365 tl,size vereceğim server kendi satış sitemde 105 tl den satılmaktadır bu linkten bakabilirsiniz https://www.kahramanelektronik.com/hop1-cccam-server-12-ay
böylelikle uydu alıcı size 250 tl ye gelmiş olacaktır,daha önce ürün almış arkadaşlar için server hizmeti veremiyorum lütfen özel mesaj yada telefon ile arayıp server isteği yapmayın saygılarımla.
kampanya 13.04.2021 de sona erecektir.

sahin

Aktif Üye
Web sitesi
meettomy.site
eyvah ayvah ustam bir ay önce aldık hediyeyi kaçırdık desenize. şaka yapıyorum üstadım cihazın hemen ardından sizden servırımı da aldım kullanıyorum. cihaz zaten son uygulamalarla adeta android oldu kendi başına bir hediye.yeni alacak arkadaşlar için süper bir fırsat olmuş güle güle kullansınlar...

cimbomlu03

Aktif Üye
ccccam serverde csat 19 vede desatt 42 açılıyormu acaba hemserim saygılar.

krbk78

Aktif Üye
Kahraman elektronik Cihaz alımlarında bir yıllık cccam server hediye veriyor, azönce sipariş verdim ürün kargoya verilmeden önce server hizmetim teslim edildi üstelik iki satır.

dragon22

Aktif Üye
1. mesajı dikkatle okuyun .

okuma yazmam varda...sizin oraya yeni tarih koyacağınızı nerden bilebilirdim...benim birkaç gün önce okuduğum farklı bir yazınızdı bugün okuduğum farklı...güncellediğiniz tarihi okuyupta neden sizden server talep edeyim kahraman....bu yola başvuracağınıza bana senin talebin zaman aşımına uğradığı için reddedildi diyebilirdiniz..fakat bu yolu seçmeniz yanlış oldu..dürüstçe olmadı...

digimy

Emirdağlı
Administrator
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com
okuma yazmam varda...sizin oraya yeni tarih koyacağınızı nerden bilebilirdim...benim birkaç gün önce okuduğum farklı bir yazınızdı bugün okuduğum farklı...güncellediğiniz tarihi okuyupta neden sizden server talep edeyim kahraman....bu yola başvuracağınıza bana senin talebin zaman aşımına uğradığı için reddedildi diyebilirdiniz..fakat bu yolu seçmeniz yanlış oldu..dürüstçe olmadı...

lütfen beni suçlamayın konuyu açtığımda tarih vardı zaten tarihsiz konu açsaydım 500 kişi server isterdi ayrıca size kötü birşey demedim sadece 1. mesajı dikkatle okuyun dedim sitemli yazmanızın bi anlamı yok.
saygılarımla kolay gelsin.

dragon22

Aktif Üye
kahraman arkadaşa benden hediye olsun işini hallet benim hediyem olsun

ustam...ben sizin sungate TEAM grubunuzdayım..grup nickim hüseyin22...cihazı aldıktan sonra birçok arkadaşa olduğu gibi bende hediye iks serverimi aldım...duyarlılığınızdan dolayı teşekkür ederim..sağolun..

erdin

Aktif Üye
sungate titan bilmem fakat digimy ustamın cccam serveri super 100%100 teşekkür ederim

Son düzenleme:

apollon07

Aktif Üye
Kahraman hocam trendyoldaki mağazanızdan bugün aldım ürünü hediye ccam geçerli mi banada

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.