gittigidiyor

Bilgi Alma

ermo05

Aktif Üye
Arkadaşlar bende Cccaam server var farklı iki adet uydu cihazım var biri 4k lı diyeri normal aynı server veri iki cihazada atıyorum 4k lı cihaz nedense diyer uydu cihazının destek lemiş olduğu kanalları desteklemiyor neden olabilir tabi iki uydu cihazı mı aynı anda çalıştırmıyorum 4k lı cihazda eksik olan ne olabilir konu ile alakası olan arkadaşlar dan yardımlarını bekliyorum hayırlı çalışmalar.

coolmeen

DREAMBOX TEKNİSYENİ
Administrator
Arkadaşlar bende Cccaam server var farklı iki adet uydu cihazım var biri 4k lı diyeri normal aynı server veri iki cihazada atıyorum 4k lı cihaz nedense diyer uydu cihazının destek lemiş olduğu kanalları desteklemiyor neden olabilir tabi iki uydu cihazı mı aynı anda çalıştırmıyorum 4k lı cihazda eksik olan ne olabilir konu ile alakası olan arkadaşlar dan yardımlarını bekliyorum hayırlı çalışmalar.
Cihazlarının marka ve modellerini,ilaveten enigma tabanlı ise yüklü olan imajları yazarmısın.Ona göre size yardımcı olmaya çalışayım

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com
Hiremco 4k turbo bu cihazda oscam var orada sorun yok ama Cccaam bölümünde sorun var sanki
yaklaşık 1 yıl önce cccam güncelleme yapmadığı için biçok paketler açmamaya başladı bu nedenle özellikle linux cihazlar ve android cihazlar oscam a geçiş sağladı
özellikle astra 19 sky lar cccamda çalışmazken oscam güncelleme alarak çözdürmeye başladı
saygılarımla kolay gelsin.

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.