gittigidiyor

+18 Kaliteli Süper HD Filmler

cafi

Aktif Üye
selam buradaki linkler aktif özelike ilk sırada olanlar çok uzun süredir aktif ben sizdeki poğram ile çok stabil olarak izliyorudum telefonu fabrika ayarlarına dönünce ıptv poğramını tekrar yükledim ne yazıkki telefon virüs kaptı birkaç değişik yükleme linki var en son yüklediğimde oldu

Ekli dosyalar

• playlist (1).rar
    658 bayt · Görüntüleme: 166
Son düzenleme:

cafi

Aktif Üye
m3u yetişkin +18

Ekli dosyalar

• playlist (2).rar
    347 bayt · Görüntüleme: 237

Orasinho

Aktif Üye
+18 hata veriyor hic acilmiyor ancak digeri süper cok teşekkürler yenilendikce burdan atarsan sevinirim bende araştırıyorum paylasacagim denediklerimi..

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

cafi

Aktif Üye
+18 vlc ile ok fakat stabil değil telde bazen bu tür sorunlar oluyor

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.