gittigidiyor

Amazon Prime sürprizi...

PAYLOO

Aktif Üye
Katılım
24 May 2011
Mesajlar
9,545
Tepkime puanı
866
Puanları
113
Konum
Aydın
Amazon Prime'den büyük sürpriz, Battlefield 1 üyeler için ücretsiz oldu.İlave olarak Ağustos ayı başında Battlefield 5 in de ücretsiz olabileceği haberi geldi..aşağıdaki linkten Prime Gaming sayfasından hesabınıza giriş yapın,Talep et kutusuna tıklayarak,kod talep edin kutusuna tıklayıp gelen kodunuzu kopyalayarak,bilgisayarınızda yüklenmiş olan Origin uygulamasına girin,(yüklü olmayanların indirmesi gerekir )

menüde Origin > Redeem Product Code seçeneğini seçin-Açılan kutuyada kopyalanan kodu yapıştırın....yapamayanlar için kendi sayfasında açıklaması mevcuttur...

Battlefield 1
 

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.
Üst