gittigidiyor

Astra 1g uydusu 31.5 derece doğu uydusu

habib723

Aktif Üye
s.a Arkadaşlar bu uydudan Türkiye'den çok güçlü sinyal alındığı görülüyor ancak her nedense ben bir iki tp bulabiliyorum...

Magtisat platformunun hiç bir kanalı çekmiyor nedendir acaba 1-2 denediğim kanalların sinyal kalitesi redline ts7500 hd(Tiger dönüşümlü) cihazımla test ettiğimde %71 lerdedir ama diğer tpler çekmiyor bunun nedenini anlayabilirmiyim.. ben güneydoğudan batmandan bu değerlere ulaşıyorum...

Bunlarda flysattan görüntüler...

5b high ve 5b wide nin tamamı uydu kapsamasına göre Türkiye' den fıstık gibi çekmesi gerekir... ama neden çekmiyor her şeyi yaptım çanak düzgün v.s

sadece 5b wide yi alabiliyorum 5b high i alamıyorum arkadaşalar...
Bu konuda bilgisi olanlar yazsın lütfen...

Şunu alabiliyorum 5b wide

12073249

Şunu alamıyorum 5b high

12073329

Son düzenleme:

habib723

Aktif Üye
cevap verecek yokmu

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.