gittigidiyor

AVG den güvenli Browser....

Tüm kullanıcıların internette gezinirken web sitelerinin kendilerini nasıl izlediğiyle ilgili tam kontrole sahip olması gerektiğine inanıyoruz. AVG Secure Browser temelde gizlilik ve güvenliğinizi korumayı hedef edinmiş güvenlik uzmanları tarafından tasarlanmıştır ve kullanıcı dostu, kullanımı kolay bir arayüze sahiptir. Sıradan tarayıcıların aksine, tarayıcıyı ilk başlattığınız andan itibaren verilerinizin gizli ve güvende kalmasını sağlamaktadır.

ASB-AVG-Mac-Win-2.png

Yerleşik gizlilik özelliklerimiz, izlenmemesi için dijital parmak izinizi her açıdan gizler. İndirme tamamlandığında daha anonim bir şekilde gezinmeye hazır olacaksınız. Sitelerin çevrim içi faaliyetlerinizi izlemesini engellemenize yardımcı olur. Gizli tarayıcımızla internette güvenle gezinmenin keyfini çıkarın!

AVG Secure Browser

Bence çok kapsamlı ve kullanışlı Web gezinizi tam emniyetle yapabilmeniz için hertürlü aracı sunmuş.....Denemenizi öneririm....

Sami Ertaga

Aktif Üye
Browseri kurdum daha önde Opera'daki tüm tarama geçmişi orda da çıktı.

Güzel kullanışlı yer imlerini her tarayıcıdan içe indirebiliyorsunuz,ayrıca kendi özel şifre manager i var,ben bunun mobilini telefonda kullanıyorum reklam gibi olmasın ama kuş bile uçurtmuyor....
Tema değişimi var,eşleştirme ile diğer tarayıcınızdaki tüm kullandığınız ayar ve dataları da aktarabiliyor....Şu an kullanıyorum...Nedense Firefox bende çöküyordu....

Sami Ertaga

Aktif Üye
Ben de Opera'ya çok alıştım. Biraz bunu kullanalım bakalım alışabilecek miyim.

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.