gittigidiyor

Barış Manço’nun Kaybolan Arabası Ortaya Çıktı!

Tüm dünyanın tanıdığı isimlerden biriydi Barış Manço, biliyorsunuz ki. Şarkıları, programları ve konuşmalarıyla kalbimizi kazandı.​

Tüm dünyanın tanıdığı isimlerden biriydi Barış Manço, biliyorsunuz ki. Şarkıları, programları ve konuşmalarıyla kalbimizi kazandı.

Her şarkısıyla yüreğimize dokunan usta sanatçının koleksiyon yapmaktan hoşlandığını da eminim bir çoğunuz duymuştur.

1 Şubat 1999 tarihinde aramızdan ayrılan Barış Manço'nun; cam vazo, porselen, mobilya, tablo, radyo ve otomobil koleksiyonları vardı.​

1 Şubat 1999 tarihinde aramızdan ayrılan Barış Manço'nun; cam vazo, porselen, mobilya, tablo, radyo ve otomobil koleksiyonları vardı.

Antika eşyaları sevdiği kadar otomobillere de bir hayli meraklı olan Barış Manço'nun birbirinden değerli arabaları vardı. Antika otomobil koleksiyonunu, kırmızı renkli 1952 model cabrio MG, siyah renkli 1957 model cabrio Jaguar XK 140, gri renkli 1965 model Rolls-Royce Silver Cloud III ve siyah renkli 1967 model Ford Mustang oluşturuyordu.

Habertürk'ten Atakan Makar'ın haberine göre; Drone Fest etkinliğinde sevenleriyle buluşan Doğukan Manço, gazetecilerin sorularını yanıtladı.​

Habertürk'ten Atakan Makar'ın haberine göre; Drone Fest etkinliğinde sevenleriyle buluşan Doğukan Manço, gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Usta sanatçının, vefatından kısa bir süre önce Belçika'da satın aldığı bir otomobil orada kalmıştı.Tıpkı babası gibi otomobil sevdalısı olan Doğukan Manço'ya o otomobilin son durumu soruldu.

Aracın Belçika'da olduğunu ve 20 sene boyunca kullanılmadığının altını çizen Doğukan Manço, aracı Türkiye'ye getirmek için kolları sıvamış.​

Fotoğraflar temsilidir

'Babamın Türkiye'deki birçok aracı zamanında haczedildi. Birçok insan bunu bilmiyor, ben de konuşmak istemiyorum fakat Belçika'da diye o araca zarar gelmedi. O araç da 20 sene kullanılmadı. Onu buraya getirmek istiyorum ve sergilemek istiyoruz. Bakanlığa başvuru da yaptım, sıcak bakıldı ama şu an yalnız kaldım. O aracı buraya kullanmak için değil, Barış Manço severler ziyaret edebilsin diye getireceğiz. Baştan sona da restorasyonunu kendim yapacağım.''

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.