gittigidiyor

barry allen

01cmetin

Aktif Üye
değerli ustam barry allen kurulumu ve kullanımı ilgili bilgi verebilirmisin teşekkürler

coolmeen

DREAMBOX TEKNİSYENİ
Administrator
@01cmetin senin cihaz 800 se e-star sim3 versiyon.O cihazlarda barryallen kurulup kurulmadığını bilmiyorum,çünkü hiç duymadım ve bende o cihaz olmadığı için hiç denemedim.
Ama orjinal 800se,sim2 800se ve ferrari 800se lere barryallen kuruldugunu biliyorum.
Ama meraklı ve arastırmacı biriysen cihazına sim3 bölümünden merlin3 imaj yükle,üzerine barryallen yükle.
Barryallen nasıl yüklenir asagıdaki adresten bakabilirsin.
http://satcafesi.net/forum/addons-s...lone-sim2-cihazlarda-barryallen-kurulumu.html

Yok ben bu kadar ugrasamam diyorsan,suan mevcut openpli4 imajın üzerine flashexpander kur.
Kurulum ile aydınlatıcı bilgilere asagıdaki sayfadan ulasabilirsin.
http://satcafesi.net/forum/addons-s...lone-sim2-cihazlarda-barryallen-kurulumu.html

Not:cihazının hafızasında yeterli yer olması lazım kurulum yapabilmen için.Gereksiz bir kac plugini sil,hafızada yer açYoksa flashexpanderi kuramazsın.

feyzo

Aktif Üye
Usta merhaba
benim cihazım dm800 sim3 estar buna barry allen yüklemek için ne yapmam lazım.
meoboot yükledim aktif hale getirdim içine backup da attım tuner ayarıda yaptım ancak kanallar geldiği halde açılmadı yardımcı olabilirmisiniz.

coolmeen

DREAMBOX TEKNİSYENİ
Administrator
Usta merhaba
benim cihazım dm800 sim3 estar buna barry allen yüklemek için ne yapmam lazım.
meoboot yükledim aktif hale getirdim içine backup da attım tuner ayarıda yaptım ancak kanallar geldiği halde açılmadı yardımcı olabilirmisiniz.
Sizin cihazlara barryallen olurmu bilmiyorum.Yukarıdada yazdım,eger denemek isterseniz link verdim,orada nasıl yapacagınız ayrıntılı şekilde yazıyor.
Sizin cihaz 800hd e-star sim3..? mı yoksa,800se hd e-star sim3 mu?
800HD lere OE-2.0 yazılımda verilmedi cunku.Eski OE-1.6 yazılım ile kullanıyosunuz siz.
Sizin cihaza barryallen6.2.7 yükleyebilirsiniz.(OE-1.6 ESKİ YAZILIMDIR)
Cihazınıza newnigma2 yada merlin3 yada ozoon imaj yükleyin.
TsPanel kurun
Cihazı kapatın arkasına usb takın ve cihazı açın.
TsPanelden barryallen6.2.7 yi indirin.
İndirme işlemi bitince cihazı kapatıp tekrar acın.
Bayallen kurulacaktır,imajları media/ba/mb_image nin içine atın
Sonra kumanda ile eklentilerden barryallene girin.
nfi imajları kurun satırını okeyleyip kurulumu yapın.

coolmeen

DREAMBOX TEKNİSYENİ
Administrator
Cihazım dm800 e-star sim3 oe1.6
anladım zaten tahmin etmiştim.
Dediğim gibi barryallen6.2.7 yada barryallen7.0.1 kurabilirsin cihazına.
Ama cihazına önce merlin-newnigma yada ozooon imaj kurmalısın.
Üzerinde barryallen kur.
Kolay gelsin.

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.