gittigidiyor

ccam test etme programı

memoli1478

Yönetici
Administrator
program temizdir dostum packer ile sıkıştırıldığı için
virüs uyarısı verebilir bazı antilerde bu olabilir ama tamamen temizdir arkadaşlar

tekin121

@pump_upp - best crypto pumps on telegram !
Aktif Üye
Yasaklı Kullanıcı
Web sitesi
t.me
program için tşk.ler. bulduğum cccamları konturo edip çalışıyorsa yükleme yapıyorum

havefun

Aktif Üye
Güvenlimi bu bizim server uçmasın yaban ellere

memoli1478

Yönetici
Administrator
program temiz sadece packer kullanılmış oda zararsızdır ben yazılımcıyım bir sorun olsa ben kullanmazdım benim favori programlarımdan 1 tanesidir en çok kullandığım programdır

fikret57

Aktif Üye
evet program güzel ve çalışıyor fakat 12000 li olan serverim çalışıyor 2013 lü olan serverim çalışmıyor kontak kuramıyor.yani bana gelen 2013lü server off.düzeltilirse memnun olurum.

Tyler Durden

Aktif Üye
MErhaba

Programı kurdum çalıştırdım pluginin içine 40 adet server attım ama programı çalıştırınca connecting / logining deyip duruyor sorun nedir acaba ? Teşekkürler..

Diğer serverlarda da initing diyor ?

Son düzenleme:

memoli1478

Yönetici
Administrator
videolu anlatımı izleyin cfg dosyasını açın ve ilk satırı boş bırakın sonra
alt satıra 1 ccam girin kaydedin ve çıkın programı açın ok sadece 1 ccam test eder aynı anda 40 taneyi test etmez

Tyler Durden

Aktif Üye
videolu anlatımı izleyin cfg dosyasını açın ve ilk satırı boş bırakın sonra
alt satıra 1 ccam girin kaydedin ve çıkın programı açın ok sadece 1 ccam test eder aynı anda 40 taneyi test etmez

Yanıt için teşekkürler Adminim, kolay gelsin, ayrıca şu Free cccam konusunda yardımcı olsanız ııı :) neyse kolay gelsin :)

aksu74

Aktif Üye

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.