gittigidiyor

Değerli Forum arkadaşlarım

osmanke

Aktif Üye
bir süreliğine buralarda olamayacağım (nedenine gelince) yaşadığımız evi,binayı kentsel dönüşüm,e yani müteahit ile anlaşarak daire karşılığı verdik onun için uzun zamandır görüşmeler vardı ve sonuçlandı şimdi binayı boşaltacağız ve taşındığımız eve internetimiz bağlanana kadar buralarda olamayacağım tüm dostlarımıza selamlar saygılar.osmanke.

coolmeen

Vip Üye
Osmanke inan yeni eve internet baglatmak çoook zor bişey.Tavsyem şimdiden Telekoma basvurunu yap ancak altyapı gelir.
Ben yeni evime yaklasık 2 senede nternet baglatabildim.
Hayırlısı olsun ..

osmanke

Aktif Üye
Teşekkürler doslarım hepinizden allah razı olsun haklısınız şu kiraya taşındığım eve bile halen bağlatamadım yok alt yapı yetersiz yok port yok bügün genel müdürlüğe gittim yedi gün içinde bağlanacağını söylediler inşallah bağlanır şu kullandığım internet oldukça yavaş bir başkasına ait benim büyük çocuk bu konuda oldukça uzman bir başkasının internetini patlatmış ordan kullanıyoruz inşallah en kısa zamanda bağlarlar tüm dostlara tekrardan selamlar sevgiler.

osmanke

Aktif Üye
Tüm dostlardan allah razı olsun TTtelokom bir türlü bağlayamadı interneti çeşitli nedenlerden dolayı bizde türk net,e başvuruda bulunduk fakat türk telokomdaki hattımızı iptal ettiğimiz halde şu anda internet akışı vermeye başladı fakat yeterli değil çok yavaş geliyor anlamadığım olay iptal kararı alınmışken neden böyle bir uygulamaya başvurdular vede bizim türknete başvurumuz ne olacak bunların cevabını inşallah yarın alacağız tüm dostlara saygılar.

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Vip Üye
Elektronik Teknisyeni
Aktif Üye
Yasaklı Kullanıcı
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com
dostum ALLAH yardımcın olsun
ttelekom ile sadece sen değil biçok kişi uğraşıyor şikayet çok

osmanke

Aktif Üye
evet dostlarım internetin gelmesinin sebebi port hatası olduğunu söylediler madem,ki bu kadar verebiliyorsunuz,da neden altyapı sorunu var diyorsunuz yok bina tesisatı yetersis dendi madem,ki yetersiz,de bu internet nasıl geliyor buraya kadar bu TTTelekomda birileri ya yalan söylüyor yada elemanların bilinçsizliği var yıllardır kullandığımız hattımızı iptal ettirdik bağlıyamadıkları için bakalım türk net ne yapacak beklemedeyiz halen kaçak internet kullanmaya devam ediyoruz ve anlaşılan yeni evimiz olana kadar bu böyle devam edecek tüm dostlara saygılar allaha emanet olun.

osmanke

Aktif Üye
Değerli forum arkadaşlarım yeni evimize taşınalı yaklaşık 2 ay kadar oldu ve yeni evimiz hem istediğimiz gibi hemde oldukça büyük allah tüm dostlarımıza böyle bir ev nasip etsin tüm dostlarımızın iyi dilekleri içinse herkese çok teşekkür ederim internete gelince daha eve gelmeden 10 gün evvel müracaat ettim allaha çok şükür,ki iptal ettirdiğim hattımla birlikte tekrar geri alabildim ve 10 gün içerisinde bağladılar ve şu an kesintisiz ve yüksek hızda istediğim her yere bağlanabiliyorum tüm dostlarıma saygıyla duyuruyorum ve bu konuyu izninizle yorumlarınızdan sonra kapatabiliriz herkese hayırlı çalışmalar diliyorum.

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.