gittigidiyor

Digitürkte 7 kanal platformdan çıkarıldı

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com
http://img7.mynet.com.tr/hbr/2015/10...5187865148.jpg

Digiturk'ten yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

"Değerli Müşterilerimiz, Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, “Anayasal Düzene Karşı İşlenen Suçlar Soruşturma Bürosu” tarafından yapılan bir soruşturma ile ilgili olarak Şirketimize resmi bir yazı tebliğ edilmiştir.

Söz konusu yazının içeriği gereği yasal zorunluluktan dolayı Kanaltürk, Samanyolu TV, Mehtap TV, S haber (Samanyolu Haber), bugün TV, Yumurcak TV ve Irmak TV kanalları platformumuzdan çıkarılmıştır. Kamuoyuna saygılarımızla duyururuz."

dragon22

Aktif Üye
hükümetle sidik yarışına girmenin neticesi bu...eee dün ne ektiysen bugün onu biçiyorsun..bu daha başlangıç...

coolmeen

DREAMBOX TEKNİSYENİ
Administrator
hükümetle sidik yarışına girmenin neticesi bu...eee dün ne ektiysen bugün onu biçiyorsun..bu daha başlangıç...
Yanlışın olmasın dragon :)
Hukumetle bişey yarıştırmıyor,bence birlikte hareket ediyor gibi geliyor.Bu kanallar hepsi cemaatin kanalları,ne kadar az kitleye ulasırsa AKP için o kadar hayırlıdır.
edit:sen direk cemaati kastetmişin ben digiturk cephesinden bakmıstım.
Valla yarında başa başka bir parti gelirde,atv,kanala,beyaz tv vs vs vs.. kanalları kapamaya kalkıncada dilerim sansurculer diye feryat etmezsin.
O kanallarda çalışan ekmek yiyen nice müslüman müminler var.Bunların günahını bana çektirmeyecekler,onların ekmegini kesenlere ve hukumetle bişey yarıştırmasaydılar diye basitçe sansürcüleri savunanlara çektirecekler,haberin olsun.

Son düzenleme:

habib723

Aktif Üye
Ben cemaat v.s ya da siyasi anlamda hiç ilgim olmaz ancak bu yapılan durum ister kim olursa olsun haksız bir cezai uygulama olmuş... Bu insanlar zamanında hata yapmış olabilirler lakin eğer yumurcak gibi bir çizgi film kanalına terör örgütü propagandası ve devleti yok etme girişimi diyorsa kusura bakmasın bunun bu şekilde gösterilmesini isteyen kişiler korktukları bazı gerçeklerden dolayı bu şeklde baskı kurmaya çalıştıgının göstergesidir... Bir başka şey Bazen ev dururken çizgi film kanalalrından arada yumurcak tv yi izleyen yegenlerimde var korkarim ki yarın onları da terör şüphesiyle içeri alabilirler... Bir başka örnek tsubasa japon hayali karakteri ile ilgili olan çizgi film ya arkadaş harbiden artık insan bu baskıdan sesini duyuramamadan artık muzdarip kimse sakın ola demesin özgürüz ve düşüncelerimizi özgürce ifade edebiliyoruz... yarın aynısı başkalarının başına da gelse aynı şeyi yine ifade ederim... Nerde olursa olsun mazlum mazlumdur fakir fakirdir ve sonuna kadar destek çıkarım Hiç bir diktatör güç ölümsüz olmadı geçmişte kasım ayında saltanat kaldırıldı emin olun yine tarih tekerrür edecek ve dikatörlüğünde saltanatı kaldırılacaktır...

dragon22

Aktif Üye
Yanlışın olmasın dragon :)
Hukumetle bişey yarıştırmıyor,bence birlikte hareket ediyor gibi geliyor.Bu kanallar hepsi cemaatin kanalları,ne kadar az kitleye ulasırsa AKP için o kadar hayırlıdır.
edit:sen direk cemaati kastetmişin ben digiturk cephesinden bakmıstım.
Valla yarında başa başka bir parti gelirde,atv,kanala,beyaz tv vs vs vs.. kanalları kapamaya kalkıncada dilerim sansurculer diye feryat etmezsin.
O kanallarda çalışan ekmek yiyen nice müslüman müminler var.Bunların günahını bana çektirmeyecekler,onların ekmegini kesenlere ve hukumetle bişey yarıştırmasaydılar diye basitçe sansürcüleri savunanlara çektirecekler,haberin olsun.
vallahi arkadaş ben oyumu attığım adamı tanırım ekmeyini suyunu içtiğim memleketi bilirim...hacıyla hocayla işim olmadı olmazda...herkez haddini geldiği gittiği yeri bilecek...bunun gittiği yer gavurun orta göbeği pensilvanya...geriye konuşacak daha ne kalıyor...haaa benim sitemim kalbur üstüne..kalburdan geçip aşağı düşenlere lafım yok..bunlara zaten kimse laf etmiyor...insanoğlu ineğede tapar güneşede ata eşşeyede memlekette din özgürlüğü var....çalışanlara birşey olmaz..ALLAH insanın rızkını kesince canını alırmış..bugün ahmete çalışan yarın mehmete çalışır...ne o kanalların nede sarayın köşk'ün sahibi baki'dir...sana sormak istediğim sorum şu....gazeteleri televizyonları dersaneleri üniversitesi bankası vs vs vs vs vs(25 milyar dolarlık mal varlığı) olan fetullah gülen 1999'dan beri amerikada ne işi var...ne maksatla niçin orada...bu konuda bu adamoğlunu aydınlatırsan memnun olurum arkadaşım.....

bobom

Aktif Üye
valla işi siyasete dökmüşünüz burası uydu digital bilgi paylaşım forumu siyaset meydanı değil
yada siyaset forumu değil ama şunu bilin ki yabancı ülkeler daha iyi nasıl araba yaparım ddaha iyi nasıl program yazılım yaparım daha iyi nasıl telefon bilgidayar yaparım daha iyi daha iyyi ararken bizimkiler birbirinin ayağını daha iyi nasıl ayağını kaydırırım diye uğraşıyor millet gider aya biz kalırız böyle yaya bu kafayla 2 kardeş ortak iş yeri açar birbirimizi daha iyi nasıl kazıklarız diye uğraşırız işte kötü gittimi birbirimizi vururuz ailemizde 2 dölüm tarla kalır 25 kişi paylaşıcam diye kanlı bıçaklı olurlar ne diyeyim bizimkilerde böyle

Son düzenleme:

cilginyurekli

Aktif Üye
yanlış karar bence digiturk yanlış yaptı.Savcı isteyiyle kanallar çıkartılmaz.Maddi olarakta zarar uğrar.tepki amaçlı kapatanlar var

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com
Türsat üzerinden alamadığı yayını w3/7 dereceden alan biçok yurtdışında gurbetçimiz var olan onlara oluyor

ercentilmen

Aktif Üye
Digimy ustaya %100 katılıyorum filler güreşir alanlar gece gündüz çalışan karınclara olur
Balık hafızalı olmayalım her zaman tarihten ders almak lazım büyük Türk bir Hakanı veziri Tonyukuka binlerce yıl once kayalara bizler için bu filimlerin senaryolarını yazdırmış unutmasınlar diye Tarinte ilk Türkçe yazı.

cilginyurekli

Aktif Üye
Digitürk in çıkarttığı kanallar Teledünyadan da çıkartıldı. STV,yumurcak,kanaltürk,bugün vs.

Türksat web sitesindeki kanal listesinden de kaldırıldı ilgili kanallar

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.