gittigidiyor

DİKKAT: Tüm yönetici arkadaşlarımın bilgisine:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AKHİSAR LI

Aktif Üye
anur

nickli üye kim neden niçin hangi gerekçe ile BAN yapılmıştır, lütfen konu hakkında bilgisi olan tüm yönetici arkadaşlarımdan bilgi alabilirmiyim?

Lütfen herhangi birisi BAN yapıldığında gerekçesini bildirelim...

saygılarımla...

banlam sebebi ise

anur

7 gün banlandınız 7 gün sonra otomatik ban açılacak
siteye erişebileceksiniz uygunsuz mesaj yazmaya devam ederseniz süresiz
banlanacaksınız]

AKHİSAR LI

Aktif Üye
Üyeyi tanımıyorum, sadece DİKKATİMİ çekti ama lütfen birisi birini BAN yaptığında gerekçesini yazmalı ve Böylece BAN yapan arkadaşımızıda bilmiş oluruz...

panelde yazılı ustad üye görüyor zaten dersen foruma ben yazayım

AKHİSAR LI

Aktif Üye
Demek istediğinizi anladım, ama birisi birine ceza verdiği BAN yaptığı zaman herkes sebebini bilmeli... Konu açmak çok zor olmasa gerek...Tüm forumlarda sistem bu şekilde işlemiyor mu? (Reklam botları hariç)

haklısın üstad ama banlıyanın yazması daha iyi olur diye ben yazmadım:D

akbay022

Aktif Üye
Panelde kimin yasakladığı zaten görülüyor bütün yöneticilerde ordan görebiliyor.

AKHİSAR LI

Aktif Üye
Arkadaşlar ben sıkıntımı sanırım anlatamadım, PANELDEN kim ne yaptığını görmek elbette mümkün, DÜNKÜ admin değilim ve ilk defada bu işi yapmıyorum...

Birisi birine haklı bir gerekçeye dayanarak BAN Yaptığında konu açmalı, üyeler ve tüm forum sebebini ve yapanı bilmeli...Herhangi bir cezasının caydırıcılığını herkes anlayabilmesi için bu şartttır, Geçmiş deneyimlerine dayanarak söylüyorum bazende haksız yere BAN yapıldığı için üye tekrar foruma üye olup bunun nedenini sorabiliyor...

Beni neden kim hangi gerekçeye dayanarak BAN yaptı?

Oysa BAN yapılan her üye için açılacak iki satır akıllarda tüm sorularının yanıtını bizlere özetleyebilir...

Saygılarımla...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.