gittigidiyor

Disney Plus'da Türk Yapımı Yerli İçeriklerin Kaldırıldığı Haberi Kullanıcılardan Büyük Tepki Topladı

Geçtiğimiz gün Disney Plus'ın orijinal yerli yapımlarının ay sonunda ABD başta olmak üzere yurt dışında kaldırılacağı açıklanmıştı.​

Geçtiğimiz gün Disney Plus'ın orijinal yerli yapımlarının ay sonunda ABD başta olmak üzere yurt dışında kaldırılacağı açıklanmıştı.

Temmuz ayıyla birlikte Disney Plus'ın yerli yapımlarının birçoğuna Türkiye'den de ulaşılamaması kullanıcıların dikkatini çekti.​

Temmuz ayıyla birlikte Disney Plus'ın yerli yapımlarının birçoğuna Türkiye'den de ulaşılamaması kullanıcıların dikkatini çekti.

Yurt dışında kaldırılacağına dair ismi geçen yapımların arasında "Recep İvedik 7", "Kral Şakir: Geri Dönüşüm", "Ben Gri", "Kaçış", "Dünyayla Benim Aramda", "Yılbaşı Gecesi", "Bursa Bülbülü" ve "Özür Dilerim"in ismi yer alıyordu.​

Yurt dışında kaldırılacağına dair ismi geçen yapımların arasında Recep İvedik 7, Kral Şakir: Geri Dönüşüm, Ben Gri, Kaçış, Dünyayla Benim Aramda, Yılbaşı Gecesi, Bursa Bülbülü ve Özür Dilerimin ismi yer alıyordu.

Platformun Türkiye'de yapılan aramalarında da benzer şekilde bu yapımlara rastlanmıyor.​

Platformun Türkiye'de yapılan aramalarında da benzer şekilde bu yapımlara rastlanmıyor.

Buna göre 30 Haziran itibariyle şu ana kadar yayınlanan yapımlar platformdan kaldırıldı.​

Buna göre 30 Haziran itibariyle şu ana kadar yayınlanan yapımlar platformdan kaldırıldı.

Yakın zamanda yayınlanan "Aktris" ve "Arayış" dizileri hala yayında görünüyor ancak önümüzdeki günlerde neler olacağı henüz belirsiz.​

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.