gittigidiyor

Dreambox 800 hd pvr acilmiyor

garip38

Vip Üye
dreambox 800 hd pvr E-star sim v1.0 hafizayi yukselteyim dedim reziveyi bozdum bana yardimci olabilirmisin denemedigim kalmadi sorun su BOOT menüye girdim burdan birseyler sildim yanlislikla (Kernel Command Line) yazayim derken sildim tekrar yazamadimda cikmis bulundum üzerinde estar_secondstage_dm800_84 var imaj olarak bu vardi. e_star-unoffcial-Gstreamer 1.9 images vardi cokda iyi calisiyordu ip tv lerde harika calisiyordu bunu dream up 1.3.3.4 ile atiyorum bu estar_secondstage_dm800_84 ok imaj internetden baglanmiyor atmiyorum dreamup ile atiyorum tunneri takiyorum calisiyor yani aciliyor tunneri takiyorum olmuyor gemini 5.1 attim birdefa oldu acildi tunnerde oldu fisinicektim vidalarini takmak icin bagladim yine ayni sorun anliyacagin denemedigim kalmadi aciliyor ilk ressim ok aynisi bir daha geliyor hep aynisi gidip geliyor ressim sorunu cozemedim yardimci olurmusunuz tskler...bunu nasil yaparim program vere bilirmisiniz

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com
abi yeniden imaj at ardından ssl84 yükle açılır
imaj yüklemek için şu yolu kullan
fişi çek öndeki butona basılı tut fişi tak ip adresi verecek o ip adresini tarayıcıya yaz upload kısmından imaj yükle geri gel tekrar ssl 69 yükle sonra restart yap açılacaktır...

bu konuyu incele belki işine yarar

bunada bak

https://mega.nz/#!QA9k3S4Y!VO6zRnd95Om0SjJZBK_h3SpxIjQMcZMu1FkckL6vP2M

garip38

Vip Üye
slm bunu yukluyor ssl84 dreaup 1.3.3.4 ile internet uzerunden nede dreaup ile imaj bakum atmiyor hic baglanmiyor senin verdigin linkde cdenedi olmuyor ssl84 sorunsuz yukluyor..

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com
merhaba öndeki butona basıp elektrik verdiğinde ıp adresi veriyormu eğer veriyorsa google chrome ile değil explorer ile yüklersen alır...

eğer hiçbirşekilde yazılım aldıramıyorsan sim kart çökmüştür e -star sim3 kart bulabilirsen onu tak cihaz uçak gibi olsun :)

garip38

Vip Üye
tskler kahraman bulabilirsem alirim ebaydan 25 euro filan fiyati yapamadim zaten bencede sim bozuk

garip38

Vip Üye
sorunu cözdüm arkadaslar su sekilde windows 7 ilde yapiyordum olmadi windows 8 ile yaptim kablo ile baglandim( japharFlasher ile baglandim ilk once bunu attim ssl84 sonra imaj attim tekrar ssl84 attim kablo ile sonra fisini cektim tekrar taktim ve yaklasik 15,20 dakika bekledim dreambox kendini acti duzeldi tunner hatasi vermiyor bu seklide sorunu olan olursa denesin yardimici olan arkadaslar tskler paylasayim dedim.

coolmeen

DREAMBOX TEKNİSYENİ
Administrator
Garip sorunu hallettiğine sevindim.Ben senin dreambox için yardım istediğini görmedim.
Evde internet yok,hafta sonu acmısın konuyu bakamadım.
Klon cihazlarda ncf programı ile bu sorunu kolay hallediyorsun..

garip38

Vip Üye
Sagol coolmeen kardes herhangi bir sorun olursa senin dedigin programla yaparim tskler

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.