gittigidiyor

dreambox 800hdse lütfen yardım

okeyy

Aktif Üye
usbyi degiştirdim ikitane usb var sorun aynı

coolmeen

DREAMBOX TEKNİSYENİ
Administrator
Flashta newnigma2 imaj var.
Barryallen 11.0.21_Clone var.
Her ikisininde indirme linki ''Barryallen nasıl kurulur.Enigma2 plugin'' bölümünde var.
Ama senin cihaz orjinal,normalde orjinal cihazda olsa newnigma,tsimaj,ozoon,merlinin üzerine sorunsuz kurulması lazım.Orjinal imajlarda nasıl onu bilmiyorum.

coolmeen

DREAMBOX TEKNİSYENİ
Administrator
Okeyy,sanırım meooboot ta düzgün çalışmıyordu.Ben sorunun barryallen yada meoboot ta olduğunu sanmıyorum.Bence sorun ya cihazda yada usb de.

Cihazı fabrika ayarlarına döndür,orjinal bootler yükle.
Tabiki varsa elinde çalışan baska bir USB,onun üzerine barryalleni kurmayı dene.

Bence sorun bu 2 işlemin birisinde çözülecek.

Orjinal cihazlar için barryallen denemediğim için bir fikir veremeyeceğim.Ama minimeooboot
un orjinal cihazlarda iyi çalıştığını kullanan arkadaşlardan duyuyorum.

Kolay gelsin kardeşim.!!

okeyy

Aktif Üye
hocam orjinal bootleri nerden bulabilirim lütfen varsa link gönderirmisin

okeyy

Aktif Üye
bide hocam barryallen hangi versiyonu güncel onuda yazarmısın

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.