Satcafesi.net Bilgi

Üye olup foruma giriş yapamayanlar lütfen REKLAM VE İLETİŞİM linkini tıklayıp bize ulaşın.

Dsmart next ye-25000 HD

fur123

Aktif Üye
Katılım
9 Eyl 2012
Mesajlar
1
Tepkime puanı
0
Puanları
0
Konum
Demirci
Next ye 25000 hd Dsmart a ait uydu alıcım var.2senelik taahhütlü üyeydim. Üyeliğimi iptal ettirdim ama şu anda kanallar allak bullak oldu ve kanalların yerini değiştiremiyorum hd kanallarda kapalı.Neyse asıl bilmek istediğim şu bu uydu alıcısını normal uyduya çevirecek bir yazılım varmı yada kanal sıralaması yapabileceğim bi yazılımda olur.Yardımınız için şimdiden teşekkürler.
 

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.
Üst