Firefox tarayıcı büyük bir tasarım güncellemesi yaptı...

PAYLOO

Aktif Üye
Katılım
24 May 2011
Mesajlar
475
Tepkime puanı
81
Puanları
28
Konum
Aydın
Web sitesi
nanodom.site
Mozilla Uzmanları Firefox a yepyeni bir çehre kazandırdılar,arayüzü değişti,simgeler hoş bir görünüme kavuştu hatta bu değişiklik gizlilik sekmelerine kadar yenilendi.İşlemlere erişim daha basit ve pratik hale getirildi.
İzlemeye karşı korunma artık varsayılan olarak işlemde,tarayıcı renk skalsı bambaşka bir görünüme kavuşmuş.Bu bahis ettiklerimiz tabii ki 89 sürümünde karşınıza gelecek,güncelleme yaptığınızda karşınız çok hoş bir tarayıcı geliyor...
 

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.
Üst