gittigidiyor

free ccam isteyen arkadaşlar

nuri6633

Forum Moderatoru
Aktif Üye
free ccam isteyen dostlar hayırlı akşamlar

Ekli dosyalar

• free.txt
    2 KB · Görüntüleme: 761

uyducu p1

Aktif Üye
free_servers_15.08.2014

Ekli dosyalar

• free_servers_15.08.2014.zip
    2.6 KB · Görüntüleme: 261

muaysu

Aktif Üye
redline ts 80 plus

Eline saglık yanlız bende işe yaramıyor.( dosya tipi hatali diyor.)ne yapmam gerekir
bilgilendirirseniz seviniriz, uydu alicısı redline ts 80 plus.şimdiden teşekkürler.o_k:D

parahol

Aktif Üye
merhaba selam

merhaba cihazım atlanta smart g4 mini bu verilen ccam dosyaları nasıl cihaza aktarılıyor..usbedendir elbet ama aktif etmek için neler yapılıyor..bir tecrübeli arkadaşta biz bilmeyen kişilere anlatabilir mi lütfen pekçok kişi sormuş çünkü.... yardım lütfen... waen

bedo762003

Aktif Üye
a.sslm kardesler elinize saglik birtanede ben aliyim tabii varsa.a.s

altinyurek

Aktif Üye
bende bir türlü cözemedim bu isi cccam keylerini usb denmi yuklicegiz yoksa ellemi bende openbox x5 var usb yoluyla deniyim dedim txt formatinda openbox txt formatini gormuyor lutfen bu konu hakkinda yardim edermisiniz en azindan cccam kodlarini hangi formatta usb atacagiz onu ogrensen saygilar altinyurek

kcih

Aktif Üye
Ben de alabilir miyim, birde bunlar günlük mü acaba? Teşekkürler...

sezar

Aktif Üye
Eski konunuymus kafa yapiyorlar bizimle

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.