gittigidiyor

Geçici banlanan üyeler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com
Saygıdeğer Saw 3 gün süreyle banlandın sitene reklam koydun teşekkür ettik gel dedin geldik selam verdik hatta dost forum admini yaptık ama özel mesajdan üye çek sitene demedik digimy in bilgisi var tabirini kullanarak çalıyorsun, bizim yönetici arkadaşlarada helal olsun böyle bişeyden haberin varmı diye sormuyorlar hemen hop dalıyorlar

AKHİSAR LI

Aktif Üye
Biz PM yardımlaşmak acil bir sorun olduğuna haberleşmek amacıyla kullanırız, Tabi başka amaçlada kullananlara bu alemde ne denir? Ben söylemeyeyim siz anlayın.......

DOST FORUM & KARDEŞ FORUM SONUNDA HEP BİZ NEDEN KÖTÜ OLDUK?

siiera

Yönetici
özel mesajın kaptılmsındaki israrım bu yüzdendi bu ban bana göre az saygılar

AKHİSAR LI

Aktif Üye

PM kapatılsa ne olur kapatılmasa ne olur? insan kafasına koydumu mutlaka bir yolunu bulur.

Bencede bu 3 gün BAN arkadaşımıza haksızlık olmuş, Acil olarak arkadaşımızın BAN ı hemen kaldırılmalı ve arkadaşa hemen yetki verilmeli,

Stech

Seo Teknikeri
Aktif Üye
Saygıdeğer Saw 3 gün süreyle banlandın sitene reklam koydun teşekkür ettik gel dedin geldik selam verdik hatta dost forum admini yaptık ama özel mesajdan üye çek sitene demedik digimy in bilgisi var tabirini kullanarak çalıyorsun, bizim yönetici arkadaşlarada helal olsun böyle bişeyden haberin varmı diye sormuyorlar hemen hop dalıyorlar
Kahraman Bey merhaba;
Öncelikle ortada bir yanlış anlama durumu var.Ben digimy nin bilgisi var derken davet etme yönünde demedim.Dost forum olduğumuza dair bilgisi var dedim.Yanlış anladıysam herkesten özür dilerim.:(
Biz PM yardımlaşmak acil bir sorun olduğuna haberleşmek amacıyla kullanırız, Tabi başka amaçlada kullananlara bu alemde ne denir? Ben söylemeyeyim siz anlayın.......

DOST FORUM & KARDEŞ FORUM SONUNDA HEP BİZ NEDEN KÖTÜ OLDUK?
Sayın Akhisarlı;
digimy ustaya verdiğim cevaba ek olarak açıkçası bu tarz bir yaklaşımda bulunmanız beni üzmüştür.Benim amacım tamamen üye çekmek olsaydı sitede şuanda 250 üye olmazdı
Sizlere gerçekten kırıldığımı bilmenizi isterim. :(

Sn.siiera;
Genel olarak sizi değişik bir tavırda görüyorum.İnsanlara karşı yargısız infaz yapmanız hoş bir durum değil.
Arkadaşlar bu sözlerin ardından eğer bir hatam olduysa gerçekten digimy usta başta olmak üzere herkesten özür dilerim.İnanın amacım kötü değildi.
İyi forumlar iyi günler..

siiera

Yönetici
@saw

benim için forum sahibinin haricinde hiç bir adminler işim olmaz ben yanlızca forum içerisinde saygıla ve forum kurallarına bakrım gerisi boş bunu forum sahibi ne kadar esnek gösterir ben bilmem ama benim için hangi forum olursa olsun forum kuralıdır başka kişi veya kişileri tanımam saygılar

AKHİSAR LI

Aktif Üye
Sevgili SAW Kardeşim,

Davranışım ön yargı değilsmile_nono, uzun zamandır bu camiadayım (alemdeyim) kim kiminle dost forum kardeş forum olduysa sonu hep hüsran bitmiştir, sizler ister buna ön yargı deyin adına ne koyarsanız koyun....Bu önyargı değil, tecrübe hemde acı tecrübesmile_nono Bakın sanal aleme kardeş dost forumlara özellikle üye ve ceza alanlar kısmını ziyaret edin, dostüluğumuz baki kalması adıyla başlar sonu hüsranla hep biter neden?

Açık konuşayım birileri birilerini kullanmaya kalktığı zaman, yada menfaatlerine ters düşüldüğünde ortada ne dostluk ne kardeşlik kalmaktadır.

Site sahibi kardeşim Kahraman yapılan eyleme göre 3 günlük göstermelik bir BAN CEZASI vermiştir, Ne yazık böyle bir eylemi başka forumlarda yapıldığında ise sonu süresiz BANDIR ve bunun aksini hiç kimse idda edemez.

Haddim olmıyarak izin verirseniz son olarak bir şey sormak isterim, sizin forumunuzda bu eylem yapılsaydı siz bir ADMİN veya yönetici olarak ne yapardınız? (Hem sizin için dost ve kardeş forum ilan eden birinin yaptığını düşünüldüğünde)?smile_nono

İşin enteransan yanı böyle bir eylem yapıldığında elinize sağlık, iyi yapmışsınız dememizi beklerdiniz?bravo

Unutulummamısı gereken bir başka gerçek bu yakışık olmıyan davranışa karşı hiç bir kardeşim hiç kimseye küfür ve hakeret içiren tek kelime yazısı dahi olmamıştır....

Sadece kalemimizle biraz işin bu işin yakışıksızlığını vurguladık o kadar.o_k

Stech

Seo Teknikeri
Aktif Üye
AKHİSAR LI ustam demek istediğinizi anlıyorum.
Şahsen ben böyle birşeyle karşılaşsam eğer bilgim yoksa kızardım.açık söyleyeyim..Ancak karşlıklı olarak çift taraflı kazanç varsa pek te önemsemezdim.
Ben hatamı anladım ve yine özür dilerim..Sizlerden ricam lütfen konuyu kilitleyiniz..
Saygılar

AKHİSAR LI

Aktif Üye
Konuyu kilitlemedim sadece size yanıt hakkı vermek için, oysa bir çok forumda yönetici gerekeni yazar karşı tarafa söz ve yanıt hakkı dahi tanımazdı bile...

Olay anlaşıldığına göre konu kapanmıştır, saygılarımla.

Bluesman

Aktif Üye
Saw,digitalserkan vb.forumları karıştırmaya devam ediyorsun hala...ozmena'ya gelme sakın.

kargo.25

Aktif Üye
kralYORGUN

kralYORGUN ve diger isim bozomustafa daha ne kadar emek hırsızlıgı yapacaksın..bantladınız.

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com
t....................eeee....şşşşşşşşş helwer elektronik teknisyeni bi arkadaşımız ilgili yorumdan dolayı 3 gün süreyle yasaklandınız...

siiera

Yönetici
@egesea

7 gün ceza aldın anlamsız mesaj yazmaktan

siiera

Yönetici
@lufluf banlandın

anlamsız mesaj yazmaktan 7 gün süre ile banlanmıştır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.