gittigidiyor

Geçici banlanan üyeler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mekansız

Aktif Üye
@habib723

üyelik gerektiren forum linki eklemekten bir hafa cezalı

mekansız

Aktif Üye
@theizmir

foruma rus sitelerinden konu eklemekten bir hafta uzaklaştırma aldın bu ikinci olayın üçüncüde tam gidersin

siiera

Yönetici
@ekrem71

kendi açmışş olduğu konuya keşekkür mesaı yazmaktan ve uyarılara saygısızca cevap vermekten iki ay banlandın

memoli1478

Yönetici
Administrator
cellat001 yerli platform hakkında yazı yazıldığı için özellikle chetbox bölümünde
yazıldığı için forum kuralları gereği 1 gün geçici olarak yasaklandınız lütfen forum kurallarını okuyunuz

CASPER

Aktif Üye
@iseso 7 Gün banlandınız.

uyarılarımıza kulak vermeyin Forum içerisine ekleme yaptığınız mesajlar içerisinde yönlendirici site adresleri eklemekten dolayı 7 gün süre ile forum'a girişiniz engellendi.
Umarım bu süre sonunda yapacağınız paylaşımlarda bu konulara dikkat edersiniz.

siiera

Yönetici
@serhat35

sildiğim halde üyelik gerektiren forum linki eklemekten banlandı

bu arada yapmadığım birşey yaptım ve foruma eklediği konuyu ben açtım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.