gittigidiyor

goldmaster hd1200 yazılım indir (powervu yazılım)

supermax

Aktif Üye
goldmaster hd1200 yazılım indir (powervu yazılım)
Nihayet 1.2.83 yazılımına kavuştuk )) Hayırlı olsun...
*Yazılımı güncelledikten sonra elle powervu girilen mcas keyi plugin dosyası olarak yükleyin
*plugin_mcas.s yeşilken kırmızıdan uygulama menüsüne girin
*key editöre girip herhangibir şifre çeşidine girin
*mavi tuştan reset yapıp çıkın
*powervu karşınızda ))
*burada provider(aşağıdaki listeye göre örneğin thor discovery europe 000002,vb...) yazılıp keyler elle güncellenebilir.

[POWERVU_PROVS]
PROV_1=AFN
PROV_2=DISCOVERY-EUROPE
PROV_3=DISCOVERY-NETWORKS
PROV_4=TELEIPPICA-1
PROV_5=ARQIVA
PROV_6=TELEIPPICA-2
PROV_7=SIS-LIVE
PROV_8=FIGHT-NETWORK
PROV_9=ARQIVA-HD
PROV_10=FOX-NEWS

PROV_12=OVERON
PROV_13=CNN-EUR
PROV_14=BWTV
PROV_15=BCC-TV
PROV_16=ABERTIS
PROV_17=HBO

Dosya.tc - Ücretsiz, Hızlı ve Kolay Dosya Paylaşımı

Dosya.tc - Ücretsiz, Hızlı ve Kolay Dosya Paylaşımı (elle powervu plugin)

bulgaristan

Aktif Üye
supermax usta benim anamadım bir konu var powervu yazılımna mı gelıyo pluginkle geliyor bende yumato spark var 1.2 84 yazılım var powervu seçene çıkmıyo bana biyardımçı olyrsanıs çok mennun olurum emeyin için teşekkurler

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.