gittigidiyor

HD-LİNE Redline KAMASONİCH Özel İptv Kodları 2015

muhtar45

Aktif Üye
Hocam, birşey gelmedi bana :(

muhtar45

Aktif Üye
Bildirimleriniz bölümüne birşeyler geliyor ama ben açamıyorum :( şu mesaj çıkıyor hep,,,, muhtar45, you do not have permission to access this page. This could be due to one of several reasons:
  1. Your user account may not have sufficient privileges to access this page. Are you trying to edit someone else's post, access administrative features or some other privileged system?
  2. If you are trying to post, the administrator may have disabled your account, or it may be awaiting activation.

muhtar45

Aktif Üye
Fahri Gold üye olunmuyor mu?:( Hani fahri prof, fahri hemşeri, fahri filanca. gibi.

muhtar45

Aktif Üye
arkadaşlar sizleri kırmayacam paylaşım yapan tüm uyelerimizide dahil ediyorum
foruma katkıda bulunun biraz paylaşım yapalım forum hepimizin
Üstad, gönderdinmi gönderemedinmi anlayamadım,Bildirimler bölümünde 2 adet bildirim gözüküyor ama açmaya çalıştığımda açılmıyor ve ,, şu uyarı ile karşılaşıyorum.

• [*]
    , muhtar45, you do not have permission to access this page. This could be due to one of several reasons:
    1. Your user account may not have sufficient privileges to access this page. Are you trying to edit someone else's post, access administrative features or some other privileged system?
    2. If you are trying to post, the administrator may have disabled your account, or it may be awaiting activation.

mustafa0637

Aktif Üye
s.a memoli ustam iyiki varsın sayende uydu konusunda çok şey ögrendim paylaşımından ve ilginden dolayı çok tkş ederim bende kod isterim yılbaşında hayırlı günler

muhtar45

Aktif Üye
arkadaşlar sizleri kırmayacam paylaşım yapan tüm uyelerimizide dahil ediyorum
foruma katkıda bulunun biraz paylaşım yapalım forum hepimizin
Üstad forumda özel mesaj yasakmış.Yada en azından bazı yöneticiler hariç diğerlerine kapalıymış.Acaba o yüzdenmi alamıyorum bildirim.?

akro72

Aktif Üye
Redline ts4000 plus kullanıyorum. Ben de alabilir miyim. Teşekkürler

puzzle988

Aktif Üye
Muhtar bu bildirim herkeze gönderilmiş gold üye olmadığımız içiin bildirimi göremiyor olabiliriz

muhtar45

Aktif Üye
Tamam bende açıldı ama, liked mesajlar mış. Yani Memoli den gelen herhangi bir şey yok ne yazık ki.

garip38

Vip Üye
daha gelmediki arkadaslar yil basinda demisti bana daha gelmedi ben gold üyeyim

orion

Elektronik Teknisyeni
slm usta kolay gelsin banada varmıdır acaba azıcık ucundan.....olsada olur....

amca

Vip Üye
memoli usta rica etsem yılbaşı süprizinden alabilirmiyim.slm lar

muhtar45

Aktif Üye
Ya üstad, di haydiiii seni bekliyor millet.:) yılbaşı sürprizini yani.

Bashanli

Aktif Üye
memoli ustanın emegine saglık harbiden bu forumun kralı yanılmış olamam herhalde fix

muhtar45

Aktif Üye
Memoli usta yılbaşı tatilinden dönemedi bence.Hiç sesi soluğu çıkmıyor.:)

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.