gittigidiyor

HERZ 1080 FTA astra huster tv yazılımı

ibrahim HERZ

Elektronik Teknisyeni
HERZ 1080 FTA hızlı kanal geçişi ve astra huster tv eklendicayyy

sarı yazılı cihazlar içindir beyaz yazılı cihazlara yüklemeyin sinyal sorunu vermektedir

Ekli dosyalar

• HERZ 1080.rar
    280.4 KB · Görüntüleme: 166

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com
cihaza yazılımı yüklemeden r4sim yükleyim diyorum logo değişmiyor hata veriyor bendemi hata var diğe eski yazılıma bakıyorum onda oluyor bu yazılımda sıkıntı olabilir...

ahmet33

Türk Team Arge Bölüm Yetkilisi
Vip Üye
logo değişiyor sorun yok onda

ibrahim HERZ

Elektronik Teknisyeni
Cihazda sinyal bulmama ve uk görmeme sorunu yoktur ayrıca yazılım öncesi cihazlar denenmektedir : sadece kanalları yeniden taratılacak tşk

key araçlar bilgi 0000 CA şifre düzenleme görülecektir

öz elektronik

Aktif Üye
Hiçbir frekansda sinyal yok zaten üstünde ekli uydu yok boş liste uydu ekliyosun 11919 ve 12015 sinyal yok başka açıklamayada gerek yok sanırım yazılımcı(arge ilgilenir)

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com
ustam doğru söylüyor cihaza yazılımı yükledim fakat sinyal yok içi boş cihazın kanal yüklü değil hiçbir sinyalide almıyor kumanda çalışıyor ama...

ahmet33

Türk Team Arge Bölüm Yetkilisi
Vip Üye
benjamin mini olmaz ama bj-7600 olabilir anca miniler gx işlemcili 9500-7500 ler gx dir

öz elektronik

Aktif Üye
benjamin mini olmaz ama bj-7600 olabilir anca miniler gx işlemcili 9500-7500 ler gx dir

niye olmaz 9600 var

BENJAMIN-BJ-9600-MINI-UYDU-ALICI-GARANTILI__67538004_0.jpg

ibrahim HERZ

Elektronik Teknisyeni
cıhazlarda herz yazısı sarı olanlara yükleyiniz

Kaptan47

Aktif Üye
Hiçbir frekansda sinyal yok zaten üstünde ekli uydu yok boş liste uydu ekliyosun 11919 ve 12015 sinyal yok başka açıklamayada gerek yok sanırım yazılımcı(arge ilgilenir)

elinizdeki cihazlar herz yazısı beyaz ise olmuyor
bu nedenle elinizdeki beyaz herz yazılı sağlam cihaz varsa onun dump dosyasını indirin ve sinyal yok hatası veren cihaza yüklerseniz sorun olmaz.

yeni verilen yazılımı ben görmedim ama yeni verilen yazılım Herz yazısı sarı olanlar için gecerlidir

YUNUS61

Aktif Üye
Yasaklı Kullanıcı
yazılımda sıkıntı yo cihazlar iki seri resim olayıda resim boyutundan dolayı 720 ye 480 yap düzelir kanal araması yaptırman gerkekiyor kanallar yok sinyal almama sebide seriden dolayı emegi gecen ustaya teşekkürler yazılım calışıyor

UYDUCU45

Aktif Üye
öncelikle teşekkürler ...4 adet cihaza attım yazımı farklı markalarda sonuç güzel çalışıyor.herz sarı yazılı son aldığım cihaza yükledim oldu ..ama daha önce aldığım herz sarı yazılı cihaza yükledim sinyal sorunu var ...orjinal yazılımı nereden bulabilirim

Son düzenleme:

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.