gittigidiyor

hiremco impala 4k android güncel yazılım

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com
güncel yazılım online güncelleme bölümüne verilmiştir hatırlı olsun
NILqWn.jpg

Dtv 2.5.0 a yukseltildi,Ses komut ozelligi geldi,Uydu kanal goruntusu arttirildi,Birkac sistem buglar düzeltildi

mali37

Aktif Üye
Hiremco impala ya yeni yazılım verilmiyecekmi.Ayrıca son günlerde meydana gelen bir sıkıntı " Türksat ve Hordbird " yayınları izlerken zaman zaman sinyal yok uyarısı alıyorum. Trt 4 K da ses seviyesi stabil değil bazan olağan üstü ses yüksek,Hordbird 4K larda bu ses sorunu yok.Konu hakkında destek olursanız sevinirim.

Son düzenleme:

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com
Hiremco impala ya yeni yazılım verilmiyecekmi.Ayrıca son günlerde meydana gelen bir sıkıntı " Türksat ve Hordbird " yayınları izlerken zaman zaman sinyal yok uyarısı alıyorum. Trt 4 K da ses seviyesi stabil değil bazan olağan üstü ses yüksek,Hordbird 4K larda bu ses sorunu yok.Konu hakkında destek olursanız sevinirim.
hiremco impala uydu alıcısında böyle bi sorunla henüz karşılaşmadık dilerseniz ürünü fabrika ayarlarına dönderin ve kanal taraması yaptırın yeni yazılım şuan için yok lakin gerçek anlamda bir gereksnim olursa yazılım gelir.

mali37

Aktif Üye
Maalesef ben genelde yaşıyorum.Tavsiyeniz gereği fabrika ayarlarına dönüp konuyu bir kez daha takibe alıp sizlere geri dönüşyaparım.Bilgilendirmenize teşekkürler

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.