gittigidiyor

Hiremco Turbo Iptv+GT Softcam Key Güncelleme

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com
Cihazın ip nosundan ftp ile girip /home/gx/local/oscam/ içine zipin içindeki Softcami atıp oscami restart edinde keyler güncellenir.

Yada cihaz ip no diyelim 192.168.1.100:8888 şeklinde web browsera yazıp oscam panele girip oscam panelde Files-otherfiles-Softcam.key i seçip açılan ekrana softcam.key dosyası içindekileri kopyala yapıştır yapıp save etmek yeterli eğer ftp ile atmak dosyayı istemez iseniz.

Softcam dosyası oscam olan tüm hiremco arnix dreamstar wllbox larda olur.Zımba samba master turbo iptv fiberiptv gt atom.vs
info mach1

Ekli dosyalar

• SoftCam.rar
    18.4 KB · Görüntüleme: 14

memoli1478

Yönetici
Administrator
eline sağlık dostum ama şöyle bir durum var cihaz zaten oscam ile povwevuları auto açıyor yani key dosyası gerek duymaz bu cihazlar
sadece tandberg değişirse ozaman yüklemeye deyer onun dışında oscam autrol hallediyor işi hazırlayan kişide 2 günde 1 key dosyası veriyor
hiç gerek yok burada mach olsaydı sorardım bunu ne eklendi cevap alamazdım çünkü eklenen sadece powevu zaten autrol açıyor neyse yapanın eline sağlık diyelim
gerçeyide yazmadan çıkmıyım :D

memoli1478

Yönetici
Administrator
abi olay o değil pawurvular auto zaten her 2 günde 1 power key ekleyip birşey yapılmış gibi göstermeleri üzücü oluyor sadece bunu belirtmek istedim
cihaz tüm powervu keyleri oscamda internetsiz kendi güncelliyor zaten kanal üstünde bekle bak hemen auto güncelleyecek :D

supermax

Aktif Üye
Konu işime yaradi sağolun admin bilen biliyor ama bilmeyenler için iyi bir konu

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.