gittigidiyor

Hiremco Turbo IPTV USB ile yazılım yedekleme Sorunu

TAHA01

Aktif Üye
cihaz aşagıdaki şekilde yazılımın tüm yedegini almıyor uzantısı mupg yada birleştirmiyor benmi yapamıyorum bu menü kaldırıldımı
b3UDKR.png

cihazın yedekleme ve kurtarma bölümünde yedek almaya çalıştıgımda
Yd86bZ.jpg

flaş diskte bu şekilde yedek alıyor
UeaFoX.png

flaş diskteki yedegin içi görüntüsü böyle
ykbtTv.png

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com
merhaba konu eskide olsa bi yorum yapmak istedim hiremco gt turbo cihaz nerdeyse hergün elimde geçiyor yazılımla oynuyorum yedek alıyorum logo yüklüyorum lakin hiç arıza hata görmedim
size tavsiyem fabrika ayarlarına dönderin ve güzel bir kurulum yapın yedekle dediğinizde sorunsuz yedek alacaktır yazılım ayrı kanal listesi ayrı alıyorum sizede bu şekilde tavsiye ederim.

TAHA01

Aktif Üye
bu cihazın orjinal olmayan yazılımlarında uzantısı mupg olarak yazılım yedegi alıyor fabrikanın kendi orjinal yazılımlarında bu özellik yok

memoli1478

Yönetici
Administrator
aynen yeni versyon yazılımlarda yedekleme yok orginal v74 yazılımında yedekleme yapabilirsiniz

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
yeni versyon yazılımlarda yedekleme var ve mupg uzantılı alıyor
yedekleme kısmına gelin 1111 tuşlayın usb yedekleme karşınıza çıkacaktır seoultech cihazda 1.84 versyonda bizzat yedek aldım
saygılarımla

TAHA01

Aktif Üye
teşekkürler evet denedim böyle bir özellik var TURBOIPTV_v1.04.86_20200526_all.mupg bu şekilde yedekledi anlamadıgım neden devlet sırrı gibi gizli bölüm oluşturulmuş şifrelenmiş ayrıca yeni eklendiyse bu özellik yeni yazılım açıklamalarında neden söylenmemiş daha buna benzer gizli özellik varmıdır acaba

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
teşekkürler evet denedim böyle bir özellik var TURBOIPTV_v1.04.86_20200526_all.mupg bu şekilde yedekledi anlamadıgım neden devlet sırrı gibi gizli bölüm oluşturulmuş şifrelenmiş ayrıca yeni eklendiyse bu özellik yeni yazılım açıklamalarında neden söylenmemiş daha buna benzer gizli özellik varmıdır acaba

yedeğinizi alabildiyseniz çok iyi :)
bi sorunu daha çözmüş olduk enazından şuan için gizli özellik yok

derman07

Aktif Üye
yazılım güncelleme bölümüne geldiğinizde url ve güncelleme adresini görmek için 6969 tuşlayın

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.