gittigidiyor

Hiremco X3 turbo HD next dönüşüm ip tv yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

netronix

Aktif Üye
arkadaslar bu yazilimi next 18500hd deneyen var mi

memoli1478

Yönetici
Administrator
onada hazırlarm deneyebilirsen hemen hazırlarım bu cihazlar çöktüğü zaman tekrar kurtarılır
bu yönden çekinmeyin

yasargullu

Aktif Üye
memoli hocam bendede FX turbo HD var bunada buyzılımı atabilirmiyim yardımlarınızı bekliyorum.Şimdiden Teşekkürler.

yasargullu

Aktif Üye
bootloder ve panel kodları farklıdır eğer atarsan cihazın kilitlenebilir istersen bekle cihazna yazılım hazırlıyorum yok ben risk göze alıyorum beklemem dersen yazılımı dene ama sorumluluk senin olur istersen bekle öleden sonra yazılım hazır olur yüklersin ok
günaydın hocam bu yazılıma banada gönderebilirmisiniz.Teşekkürler.g.a

sunnny

Aktif Üye
yükleme şekli eklenmiştir resimli olarak rahatlıkla yükleyebilişrsiniz kolay gelsin

include bootloder seçeneğini işaretlememe rağmen her seferinde ASH hatası alıyorum ve x3 turbo hd uydum açılmıyor. Çözüm olarak eski yazılımlı yedeğimi usb belleğe dumpfiles almıştım, bu dosyayı verdiğiniz loaderle yükleyip cihazı eski haliyle çalıştırdım. Ama ben next menüsünü ve ip tv özelliğini istiyorum. ASH hatası almadan yükleyebilmemin kesin ve başka bir çözümü varsa lütfen yazın. Teşekkürler.

memoli1478

Yönetici
Administrator
1 nci yükleme bittiği zaman tekrar next basacaksınız 2nci yükleme başlayacak bu şekilde yaptınızmı yoksa tek yüklemedemi ash yazdı onuda kontrol edin

sunnny

Aktif Üye
1 nci yükleme bittiği zaman tekrar next basacaksınız 2nci yükleme başlayacak bu şekilde yaptınızmı yoksa tek yüklemedemi ash yazdı onuda kontrol edin

Hocam 2.yükleme (flaşa yazma) işi de bittikten sonra yazıyor. Yani yazılımın bitiminde ASH yazısı cihazın ön panelinde çıkıyor maalesef.Yarın ben size tekrar ulaşırım bu forumdan. Desteğiniz için çok teşekkürler.o_k

memoli1478

Yönetici
Administrator
1 yazılım daha verecem beklersen

sunnny

Aktif Üye
1 yazılım daha verecem beklersen

Hocam son verdiğiniz yazılımda aynı şekilde ASH hatası verdi. Tüm yükleme bitince finishe tıklayınca cihaz açılışa geçiyor ve ön panelde on yazıyor 1-2 saniye sonra ASH yazıyor ve takılıp kalıyor öylece.Neyse yarın uğraşırız artık, sizede zahmet verdik.Teşekkürler tekrardan.:confused:

memoli1478

Yönetici
Administrator
cihazmı seçiyor acaba 2 arkadaşımızda ok diye bana pm geldi sadece usbnin çalışmadığı ve diyer tüm fonksyonların aktif olduğunu yazdılar keşke elimde cihaz olsaydı herşeyini yapardım sizlere yazılımı test eden arkadaşlar yazsınlar ve neyin çalışıp neyin çalışmadığınıda yazsınlar
yazılım ustünde bir çalışma daha yapacam arkadaşlar özellikle yazılımı çalıştıranlar yazsınlar
sorunu daha hızlı hallederiz

sunnny

Aktif Üye
Hocam birşey daha sorucam, bu yazılım bin uzantılı acaba bunun abs uzantılısı var mı? Şayet varsa onu verebilir misiniz? birde onu deneyeyim.

memoli1478

Yönetici
Administrator
yeniden editledim bakarmsın

Ekli dosyalar

• hiremco x3 yeni dönüşüm .rar
    2.5 MB · Görüntüleme: 287
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.