gittigidiyor

hop1 CCCAM server abonelik

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Teo

Aktif Üye
Cevap: CCCAM server iptv abonelik (Kaliteli ve Kesintisiz)

Arkadaslar ben iki yildir serveri kullaniyorum cok memnunum bu gün Yine bir yil daha uzattim bizde bir tane he diye kazandim ayrica bu Fiat hic bir yerde yoktur server almayi düsünenlere tavsiyem hic teretdüt etmeyin inanin pisman olmayacaksiniz ayrica iptv de aldim Buda süper istediginiz bütün kanallar var ellerinize saglik digimy usta tesekürler satcafesi tek kelimeyle süpersiniz ve bir numarasiniz SELAMLAR

askeritepe

@pump_upp - best crypto pumps on telegram !
Aktif Üye
Web sitesi
t.me

Merhaba. Ücret karşılığı test İP TV almam mümkün mü.

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com

askeritepe size özel mesaj atmıştım lütfen kontrol edin

sygılarımla

megge

Aktif Üye

slm ustam havale yaptım,mehmet aslan....teşekkürler.

sazak34

Aktif Üye
Cevap: herkese hop1 server (Kaliteli ve Kesintisiz)

Bende server almak istiyorum ama daha once hayal kirikligi yasadim cok cok sikintilar oldu. Sizdeki server sky İtalya kanallari aciliyormu ayrica ip tv daha onceden baska yerden almistim 1500 kanaldan 10 tansi calisti sizdekiler stabilmi cihazim gİgablue hd quad plus bİlsem surekli sizden alsam. Pİyasa guveni sarsti hic olmazsa baska kapilardan kurtuluruz.yanlis anlamayin 15 senedir cccam birkac yil iptv kullaniyorum

denizxzbt

Aktif Üye

ben de 1 aylık cccam uyelığı almak istiyorum hocam

aelmas77

Aktif Üye

slm arkadaşlar bende test için 1 aylık aldım biçok uyduda hayal kırıklığı yasadım 16 derece nerdeyse hiç yok astra 23 eksikleri var inşallah enkısa zamanda düzelir

alusta

Aktif Üye

Bazı kanalları açsa ona da razıyım. 2 farklı c satırının çalışmaması ve bunun sürekli olması bende de hayal kırıklığı yarattı. Ne diyelim, denemiş-deneyememiş- oldum.

serki66

Aktif Üye

Merhabalar arkadaşlar, Şöye söylemek isterim. ip tv serveri satın aldım ve ücreti ödediğimi bildiren bir mail gönderdim, 2 saat sonra 3 ayrı formatta yani m3u, txt, cfg formatında 3 dosya gönderidi. Üyeliğim aktive edildi. Donma ve sıkıntı yaşamadan izlemekteyim, daha da iyisi görüşme yaptığım zaman hangi cihazı almalıyım yada fikir alışverişinde bulunmaktayım sıkılmadan yardımcı oluyor arkadaşlar, uzun lafın kısası verdiği hizmet ve müşteri memnuniyeti sanki dükkana gidip satın alıyormuş kadar samimi. Ne kadar parayla bir hizmet alıyorsam bile paranın son kuruşuna kadar hak eden bir ticaret uzman. Sonuç itibariyle sıkıntı yaşadığınız zaman karşınızda bir insan bulabiliyorsunuz. Makine yada santral yok yada saatlerce telefonda Mozart dinlemiyorsunuz. Herşey için çok teşekkür ederim. Saygılarımla.

yuso67

Aktif Üye

slm Alk ben bir cok yerden iptv aldim sorunsuz donmasiz calisiyor diye söylüyorlar parayi ödüyorsun sonra hic iyi calismiyor ödedigin parada bosuna gidiyor diyececim sizleri kötü etme amacim degil garanti veriyormusunuz hic sorun olmadan bakabiliyormuyuz cihazim Gigablue quad hd plus internet hizi 100.000 bunda sorun cikmayacagina garanti veriyorsaniz sizden test almak istiyorum Enigma2 icin favorit listesi yaparsaniz sevinirim
Tsk ederim yuso67

ibo50

Aktif Üye

al alparasini ver al hepsi süper donma kapanma yok antensiz her yerde her zaman izleme imkani iyi seyirler

serki66

Aktif Üye

yuso67 bey, eniştem 6 tane aldı, arkadaşlarına da dağıttı, bir gün sohbet ediyoruz bende ip tv var donma olayı diye bir olay yaşamadım üzerine birde arkadaşlarıma da tavsiye ettim ve onlara da ip tv aldım dedi bana, benim de ilk başta sıkıntılarım var ip tv de ama eniştemle sohbet ettikten sonra ve peşine kahaman beyle görüştükten sonra kafamdaki bütün soru işaretleri kalktı, lakin daha önce İstanbul karaköyden iptv satın almış ve büyük sıkıntılar yaşamış birisi olarak konuşuyorum. Tamam belki 4 sene önce bu ip tv yeniydi, belkide altyapısı yoktu ama çok pişman olmuştum. Şimdi donmasız ve sıkıntısız izliyorum, umarım biraz yararım dokunmuştur, saygılarımla.

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi

Merhaba sitemizde yarından iyibaren aktif olacağım yoğunluktan dolayı gşremiyorum server için yorum yapan tüm arkadaşlara ayrı ayrı teşekkür edetim.
Değerli arkadaşlar iptv hizmetinde 1 ay 2 ay gibi test yok malesef
Sadece 6 ay ve yıllık verebiliyoruz buda kaidemizdir
Çizgimiz dışına çıkmayıda düşünmüyoruz bi arkadaşımız server donuyor demil fakat iptv olmadığını belirtmemil
Cccam server donuyor diyor danırım
Cccam 2 farklı server farklı şirketten sağlanıyor
Hadi biri donuyor ikisidemi donuyor bazen hatayı kendinizde aramalısınız

yuso67

Aktif Üye

usta ben bir senelik almak istiyorum iptv cihazim Gigablue quad hd plus icinde hangi kanallar olduguna karsi bana bir liste sunarsaniz sevinirim
tsk ederim yuso67

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi

Bazı kanalları açsa ona da razıyım. 2 farklı c satırının çalışmaması ve bunun sürekli olması bende de hayal kırıklığı yarattı. Ne diyelim, denemiş-deneyememiş- oldum.

verdiğim server başka girmeye çalıştığın server başka
doğrusunu gönderdim size
kendi hatanızdan dolayı bizi karalamayın

baris7683

Aktif Üye

Bende bu hafta 3aylık Cccam server aldım gayet memnunum donma falan yok teşekkürler digimy usta.

yuso67

Aktif Üye

slm usta ben sizden bir senelik almak istiyorum size yazmistim cevap yazmadiniz bana

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.