gittigidiyor

hop1 CCCAM server abonelik

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

harkan

Aktif Üye
ben almayı düsünüyorum özelden banka bilgilerini yazarmısnız tsk

harkan

Aktif Üye
parayı sizin işbankası tl hesabına havele yaptım dekontada buradaki kullanıcı adımı yazdım beklemedeyim ustam

Son düzenleme:

harkan

Aktif Üye
elinize emeğinize sağlık çok güzel ve seri çalışıyor 1 aylık aldım bugünden itibaren kullanmaya başladım sanırım devam ederim şimdilik testler çok başarılı kolay gelsin herkese sağlıklı günler dilerim

kemanci55

Aktif Üye
merhaba bende test almak icin az önce hesaba para yatırdım acıklama kısmına buradakşi ncikimi yazdım

TURGUT1950

Aktif Üye
Ben Hiremco Turbo 4k cıhazı ilk çıktığı hafta aldım karaköyden fırmanın ismini yazmıyorum belki yasaktır diye üzerinde fırmanın verdiği ip yüklü bir senelik ayrıca o fırmadan ip aldım altı aylık ocak 6 da günü dolduğu için bitiyor yanlız aldığım ipten memun kalmadım daha önceleri aldım yerde böyle sorun yaşamadım internet hızımda 16 .günün dolunca sizinle konuşuruz anlaşırsak bırde donma olayı yoksa ipi sizden alırım günüm dolduğu gün burdan size yazarım saygılar iyi günler..

harkan

Aktif Üye
deneme aldım çok memnun kaldım ve 1 yıllık ücreti az önce 26 aralık 2020 itibariyla iş bankası tl hesabına gönderdim digimy ustanın dikkatine iyi günler dilerim bildirim mesajınızı bekliyorum deneme accuntum değişecekmi yoksa aynısıyla devammı edecek

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com
deneme aldım çok memnun kaldım ve 1 yıllık ücreti az önce 26 aralık 2020 itibariyla iş bankası tl hesabına gönderdim digimy ustanın dikkatine iyi günler dilerim bildirim mesajınızı bekliyorum deneme accuntum değişecekmi yoksa aynısıyla devammı edecek

mevcut kodlarınızı özelden gönderin değişmeden uzatalım.

serficeli

Aktif Üye
slam tek birşey sormak istiyorum 19.d max kanalları acıyormu yayınalmayı düşünüyorum tşk

sozcan39

Aktif Üye
Benim Smart tv' de dün aniden görüntü gitti. Ses kaldı. Garanti dolmasına 45 gün var. Servis geldi. TV yi kontrol etti. İş yerine götürdü. Sanırım ana kart arıza yapmış. Tv gelince yeni satırdan bir aylık alırım.
Öncekileri Cccam bölümüne kumanda ile girebiliyorduk. O bölümde yaklaşık 3 - 4 farklı Newcam, Cccam gibi girme yeri var. Acaba bu satırları Newcam olan yere mi yoksa Cccam olan bölüme mi girmemiz gerekecek? Çünkü Oscam girme bölümü cihazda yok.

Son düzenleme:

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com
Benim Smart tv' de dün aniden görüntü gitti. Ses kaldı. Garanti dolmasına 45 gün var. Servis geldi. TV yi kontrol etti. İş yerine götürdü. Sanırım ana kart arıza yapmış. Tv gelince yeni satırdan bir aylık alırım.
Öncekileri Cccam bölümüne kumanda ile girebiliyorduk. O bölümde yaklaşık 3 - 4 farklı Newcam, Cccam gibi girme yeri var. Acaba bu satırları Newcam olan yere mi yoksa Cccam olan bölüme mi girmemiz gerekecek? Çünkü Oscam girme bölümü cihazda yok.

öncelikle geçmiş olsun tv de ses var görüntü yoksa ledleri arıza yapmış,cam servere gelince satırlar ccam kısmına girilir.

harkan

Aktif Üye
digimy hocam benim şuan heriki cline off haberiniz olsun kolay gelsin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.