gittigidiyor

Hunt: Showdown

header.jpg

Takvimler 1895 yılını gösterirken Louisiana Nehir Kolu'nu doldurup taşan vahşi, ürkütücü canavarları öldürmekle görevlendirilen bir Avcıyı oynuyorsun. İster tek başına oynayabilir ister iki veya üç kişilik takımlar kurabilirsin. Hedefinin izini sürmene yardımcı olacak ve seni aynı ödülü avlayan diğer Avcılardan bir adım ileri taşıyacak ipuçları bulman gerekiyor. Hedefini öldürüp defnet, ödülü topla ve müsabakaya hazırlan! Ödülü kazandığında haritadaki diğer Avcılar ödülü senden almak için peşine düşecek. Kimseye merhamet gösterme. Karanlık ve acımasız bu dünyada dönemden ilham alan dehşet verici silahları kuşanarak Kan Kudretin için mücadele et, seviye atla, yeni ekipmanlar topla, tecrübe ve altın kazan.

RİSKLİ OLDUĞU KADAR ÖDÜLLENDİRİCİ VE HEYECANLI OYNANIŞ
PvP ve PvE öğelerini harmanlayan rekabete dayalı ve karşılaşma tabanlı bu oyunda her an karakterini ve ekipmanını kaybetme riskiyle karşı karşıyasın. Hem gerilim hem heyecan dolu benzersiz bir deneyim seni bekliyor. Kazanırsan karşılığında ödülünü de alırsın. Ama unutma... Tek bir hata bile sana Avcını ve taşıdığı ekipmanı kaybettirebilir.

02_PvP.gif

03_PvE.gif

ÖDÜL AVI MODU

Oyunun ana PvPvE modu olan Ödül Avı'nda ister tek başına ister takımınla canavarlar, boss'lar ve diğer Avcılarla karşı karşıya gelebilirsin.

01_PvPvE.gif

• En fazla 12 kişilik haritalarda tek başına veya 2-3 kişilik bir takımla oyna
  • İpuçlarını toplamak ve hedefinin izini sürmek için Ruh Bakışını kullan
  • Hem dehşet verici yaratıklar ve ölümcül canavarlarla hem de seninle aynı ödül için mücadele veren diğer Avcılarla savaş
  • Hedefi bulup öldüren ilk kişi ol, ödülünü al
  • Ödülünü çalmak isteyen diğer oyuncular seni öldürmeden bir tahliye noktasına ulaş
  • Bugün hayatta kal, yarın ne olacağını kim bilir?
HIZLI GÖREV MODU

Daha kısa süren bu oyun modunda herkes tek başına... Hayatta kalan son Avcı olmak için mücadele ver.

• Herkesin tek başına oynadığı, daha kısa süren karşılaşmalarda en fazla 12 oyuncuya karşı savaş
  • Ekipman için eşya topla
  • Giderek küçülen ödül havuzu için rekabet ederken dört yarığı bulup kapatan ilk kişi ol
  • Son yarığı kapat ve bütün enerjisini kazan
  • -VEYA- birinci sıradaki Avcıyı öldürüp ödülünü çalmak için mücadele ver
  • Görevi tamamlamak için son geri sayıma kadar hayatta kal
  • Hayatta son kalan oyuncu Avcısını elinde tutar, diğerleri kaybeder
YARIŞMALAR VE EĞİTİM MODU

Oyunun Yarışmalar ve Eğitim modlarıyla av heyecanına hazırlan. Tamamen PvE odaklı bir deneyim sunan bu modlar sayesinde becerilerini geliştirebilir ve ödül kazanma şansını artırabilirsin.

• Diğer Avcılar tarafından pusuya düşürülme endişesi olmadan tüm haritaları keşfet
  • Becerilerini geliştir ve neyi nasıl öldüreceğini öğren
  • Hızını, gücünü ve keskin nişancılık becerilerini sınayan Eğitim hedeflerini tamamla
  • Senden önce mücadele veren meşhur Avcıların izinden git
BENZERSİZ ÖZELLİKLER: İLERLEME VE RUH BAKIŞI

Avcılarının seviyelerini yükseltmeni sağlayan Kan Kudretin ile giderek yüksel. Avcın ölse bile kazandığı tecrübe Kan Kudretine aktarılır ve zamanla birikerek diğer Avcıların için yeni silah ve özelliklerin kilidini açar.

Avcının görünmeyenleri görmesini sağlayan Ruh Bakışı ise ruhsal bir ışıkla ipuçlarının izini sürmene yardımcı olur ve ödül taşıyan oyuncuları işaretler.
DEVAMINI OKU

YETİŞKİN İÇERİK AÇIKLAMASI​

Geliştiriciler içeriği şu şekilde tarif ediyorlar:
Bu oyunda her yaşa uygun olmayan veya iş yerinde görüntülenmesi sakıncalı olabilecek içerikler yer alabilir: Sıkça Şiddet veya Kan, Genel Yetişkin İçerik

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ​

• MİNİMUM:
    • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
    • İşletim Sistemi: Windows 10 64 bit
    • İşlemci: Intel i5-4590 @ 3.3GHz (4th Generation) or AMD Ryzen 3 1200
    • Bellek: 8 GB RAM
    • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 660 TI or AMD Radeon R7 370, with a minimum of 3GB of VRAM
    • DirectX: Sürüm 11
    • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
    • Depolama: 20 GB kullanılabilir alan
    • Ses Kartı: DirectX compatible audio card
    • İlave Notlar: Best experienced with headphones
  • ÖNERİLEN:
    • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
    • İşletim Sistemi: Windows 10 64 bit
    • İşlemci: Intel i5-6600 @ 3.3Ghz (6th Generation) or AMD Ryzen 5 1400
    • Bellek: 12 GB RAM
    • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 970 or AMD Radeon R9 390X, with a minimum of 4GB of VRAM
    • DirectX: Sürüm 11
    • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
    • Depolama: 20 GB kullanılabilir alan
    • Ses Kartı: DirectX compatible audio card
    • İlave Notlar: Best experienced with headphones

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.